Hayat 55 kediye deniz manzaralı evde bakıcı aranıyor

55 kediye deniz manzaralı evde bakıcı aranıyor

Yunanistan'ın Siros adasında bir barınak pek çok kişinin "hayalimin işi" diyeceği bir iş ilanını sosyal medyadan duyurdu. 55 kedi için bakıcı arayan barınak, geniş bahçeli bir ev vereceklerini ve maaşın euro üzerinden ödeneceğini duyurdu.

Haber Merkezi Diğer
55 kediye bakacak kişi müstakil ve deniz manzaralı bir evde oturacak.
55 kediye bakacak kişi müstakil ve deniz manzaralı bir evde oturacak.

Yunanistan'ın Siros adasında God’s Little People Cat Rescue isimli bir kedi barınağı, Facebook üzerinden paylaştığı ilan ile 55 kedi için bakıcı aradığını duyurdu.

İlanda yer alan bilgilere göre, 55 sevimli kedinin bakımı için Euro üzerinden alınacak maaşın yanı sıra, barınak ayrıca geniş bahçeli müstakil bir ev veriyor ve evin tüm harcamalarını da karşılıyor.

Yarı zamanlı ve uzun vadeli olan iş için minimum 6 ay süre veren barınak, işteki maksimum riski 'kedi tırmalaması' ve bitmeyen miyavlama sesi olarak gösteriyor.

45 yaş ve üstü kişilerin özellikle tercih edileceğini belirten barınak, işe alınan kişinin ekim ayında işbaşı yapacağını ve ilk ayında 'gönüllü' olup maaşını kasım ayından itibaren alacağını duyurdu.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.