Hayat Cem Yılmaz bahane üretenlere kızdı Benim de arkamda kimse yok

Cem Yılmaz bahane üretenlere kızdı: Benim de arkamda kimse yok

Oyuncu, yapımcı ve komedyen Cem Yılmaz, 8. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında sinemaseverlerle bir araya geldi. Yılmaz, gençlerin sürekli "Ağabey arkamda kimse yok" demesine karşılık olarak şu cevabı verdi: İyi de benim de kimse yok. Ben de boş bir A4 kağıdıyla başlıyorum, alıyorum kalemi Arif V 216'yı yazıyorum. Acaba bunu kim beğenecek, yapmaya layık bulacak, para koyacak?

Haber Merkezi AA
Arif V 216 filminden Cem Yılmaz ve rol arkadaşı Ozan Güven.
Arif V 216 filminden Cem Yılmaz ve rol arkadaşı Ozan Güven.

Oyuncu, yapımcı ve komedyen Cem Yılmaz, 8. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında kentteki sinemaseverlerle bir araya geldi. Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı ve başrollerini Ozan Güven, Seda Bakan, Farah Zeynep Abdullah, Zafer Algöz ve Özkan Uğur ile paylaştığı "Arif V 216" adlı film, festivalin "Komedi Kuşağı" kapsamında, bir alışveriş merkezindeki sinema salonunda gösterildi.

Cem Yılmaz, filmin ardından düzenlenen söyleşide yaptığı konuşmada, seyirciyle buluşmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.

8. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında sinemaseverlerle bir araya gelen Cem Yılmaz.

Arif gibi olmayın

Sinema perdesinde görülmeye layık olan şeyleri, bir plan dahilinde gösterme gayretinde olduğunu belirten Yılmaz, "G.O.R.A", "A.R.O.G" ile "Arif V 216" filmlerindeki "Arif" karakterinin normal bir insan olduğunu söyledi. "Beni Arif diye bilen bir sürü adam var" diyen Yılmaz şöyle konuştu:

  • "Ben işimi onun gibi halletmeye çalışsam kariyerim iki sene sürerdi. Bir karakteri kabaca 'pazarlamak' için 'bu içimizden biri' derler. Ben hiçbir kardeşimizin Arif gibi olmasını istemem. Bizim, kötü örnekleri filmin içinde tartmamız gerekiyor."

Cem Yılmaz: Maaşımın 1 milyon katını verdiler
HAYAT
Cem Yılmaz: Maaşımın 1 milyon katını verdiler

Arkamda kimse yok

Şu anda insanların kendisini göstermesinin 20 yıl öncesine göre daha kolay olduğunu belirten Yılmaz, üreten insanın küsmemesi gerektiğini vurguladı.

Cem Yılmaz, küsmek yerine başka yolların bulunması gerektiğine dikkati çekerek, "Bazen 'ağabey arkamızda kimse yok ki.' deniliyor. İyi de benim de kimse yok. Ben de boş bir A4 kağıdıyla başlıyorum, alıyorum kalemi Arif V 216'yı yazıyorum. Acaba bunu kim beğenecek, yapmaya layık bulacak, para koyacak? Çünkü masraflı bir iş. Ben evde Arif V 216 çekiyor olsam sizin gibi elimdeki kamera neyse öyle çekerim. Kendi kendime çeksem o zaman da burada, perde de gösterilecek kıymette bir şey üretemiyorum. Biraz mücadele lazım" değerlendirmesini yaptı.

REKLAM

En yüksek telif Cem Yılmaz'a
HAYAT
En yüksek telif Cem Yılmaz'a

Cem Yılmaz takipçilerine kızdı sosyal medyayı bıraktı
HAYAT
Cem Yılmaz takipçilerine kızdı sosyal medyayı bıraktı

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.