Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Hayat Çılgın Sedatın evinden çıkan yangının kesin nedeni ortaya çıktı

Çılgın Sedat’ın evinden çıkan yangının kesin nedeni ortaya çıktı

Beylikdüzü’nde 23 Şubat günü 'Çılgın Sedat' ismiyle tanınan şarkıcı Sedat Kapurtu’nun evinde çıkan yangının itfaiye raporu tamamlandı. Yangının kesin çıkış nedeninin sauna kısmında elektrik tesisatına bağlı olduğu kaydedilirken yangın ilk çıktığı anlara ilişkin güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

Haber Merkezi İHA
Çılgın Sedat’ın evinden çıkan yangının kesin nedeni ortaya çıktı
Ünlü şarkıcı, "Allah kimsenin evine ateş düşürmesin. Herkes bir şeyin ucundan tutuyor. Allah herkesten razı olsun" dedi.

İstanbul Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi’nde 23 Şubat günü saat 15.00 sıralarında Çılgın Sedat ismiyle bilinen şarkıcı Sedat Kapurtu’nun oturduğu villada yangın çıktı. Yangında eşi ve çocukları kendini son anda dışarı attı, villa ise kullanılamaz hale geldi.

Çıkan yangının itfaiye raporu ortaya çıktı. Raporda, yangının villanın alt katında bulunan sauna jakuzi kısmında başladığı belirtilerek, “Pencereye yakın kısımda bulunan tamamı ahşap olan depo olarak kullanılan sauna odasının üst kısmında meydana geldiği görüldü. Bu bilgiler ve bulgular doğrultusunda sauna odasının ahşap tavanının çok yakın noktasında bulunan aydınlatma lamba tesisatının iletken kablolarındaki elektrik enerjisinin herhangi bir nedenle ısı enerjisine dönüşmesiyle yanma meydana gelerek sauna ahşap tavanının tutuştuğu ve gelişerek çevresine sirayet ettiği kanaatine varıldı” ifadeleri kullanıldı.

600 BİN LİRALIK HASAR

Yangın sonrasında çevresinde birçok kişinin kendisini arayarak destek olduğunu ifade eden Sedat Kapurtu, “Sevdiğimiz bir sürü insanlar yaramıza merhem olmaya çalışıyorlar. Zaten eğer çevrede dostlar arkadaşların varsa ayakta kalabilirsin. 550 - 600 bin liralık bir zarar görülüyor söylenen o. Bu arada yangın tespiti yapılmış. Saunanın üstünden elektrik kontağından aldığı yangın. Kül oldu neticesinde ama hamdolsun bizim en büyük servetimiz ailemiz. Allah kimsenin evine ateş düşürmesin. Biz yine çok zenginiz ailemiz yanımızda. Herkes bir şeyin ucundan tutuyor. Allah herkesten razı olsun” dedi.

Yangının ilk anları güvenlik kamerasında

Villada çıkan yangının ilk anları ise sitenin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. Görüntülerde ilk etapta villanın pencerelerinden dumanların çıkması, vatandaşların koşuşturmaları ve Sedat Kapurtu’nun eşi Özlem Kapurtu’nun göz yaşı dökerek yaşadığı üzüntü anı yer aldı.

Şarkıcı Çılgın Sedat’ın evinde yangın çıktı
HAYAT
Şarkıcı Çılgın Sedat’ın evinde yangın çıktı

Çılgın Sedat'ın evi ve tüm eşyaları yandı: Ünlü sanatçılar tüm hasarı ve borçlarını karşılayacak
FOTOĞRAF 7
Title
Şarkıcı Çılgın Sedat’ın ailesiyle birlikte yaşadığı Beylikdüzü’ndeki villasında geçtiğimiz hafta yangın çıkmıştı. Tüm yaşananlar sonrası şarkıcıya, alacaklıları tarafından icra da gönderildi.
Title
Gözyaşlarına boğulan ünlü şarkıcı, hiçbir şeyim kalmadı dedi. 'Uğraştım didindim yaptırdım' diyen Çılgın Sedat ayakta durmakta güçlük çekti.
Title
Yanan evinin odalarını gezen şarkıcı “Hiçbir şeyim kalmamış” diyerek gözyaşlarına boğuldu.
Title
Oğlunun yanmış yatağını görünce fenalık geçiren ünlü şarkıcı Hiçbir şeyim kalmamış. Ya yangın gece olsaydı diyerek gözyaşı döktü.
Title
Demet Akalın ve Alişan ise Çılgın Sedat’a destek vereceğini duyurdu. 2018 yılında eski eşi Okan Kurt’un borçlarından dolayı evine haciz gelen Akalın, şu açıklamayı yaptı: “Evime haciz geldiğinde iki tane koltukla kalmıştım. Yanımda sadece birkaç arkadaşım vardı. O durumun ne demek olduğunu çok iyi bilirim. O haciz borcu bende. Biz Alişan’la senin bütün evinin eşyalarını alacağız.”
Title
Title
Çılgın Sedat'ın evi ve tüm eşyaları yandı: Ünlü sanatçılar tüm hasarı ve borçlarını karşılayacak
'Çılgın Sedat' ismiyle tanınan Sedat Kaputu'nun ailesi ile birlikte yaşadığı Beylikdüzü'ndeki villasında yangın çıktı. Yangın haberini duyar duymaz olay yerine giden ünlü şarkıcı gözyaşlarına boğuldu. Tüm eşyaları ve evi yanan Kaputu'nun zararını ünlü sanatçılar karşılamaya karar verdi.


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.