Hayat Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğandan Arda Turana düğün hediyesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan'dan Arda Turan'a düğün hediyesi

Sade bir törenle Aslıhan Doğan ile evlenen Arda Turan'ın nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan yaptı. Az sayıda davetlinin katıldığı nikahta Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın genç çifte iki bilezik taktığı söylendi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Erdoğan çiftinden Arda Turana düğün hediyesi Arda Turan evlendi
Cumhurnbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın nikahında şahitlik yaptı.

Nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın üstlendiği Arda Turan'ın nikahı Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı dolayısıyla 'sade' gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan'ın katıldığı nikahta az sayıda davetli vardı. Nikahı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın kıyarken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, geline bilezik taktı.

Mina Başaran arkadaşıydı

Zeytin Dalı Operasyonu nedeniyle özellikle çok sade olmasına dikkat edilen nikah töreninde müzik çalınmadı, düğün pastası kesilmedi. Sabah'ın haberine göre, Aslıhan Doğan'a nikah kıyılırken, yakın arkadaşı Mina Başaran'ın hayatını uçak kazasında kaybettiği söylenmedi. Nikah sonrasında Instagram hesabından bir fotoğraf paylaşan Arda Turan, "Bizim için dua eden ve tebrik eden herkese çok teşekkür ederiz" dedi.


Cumhurbaşkanı Erdoğan Arda Turan'ın nikah törenine katıldı
SPOR
Cumhurbaşkanı Erdoğan Arda Turan'ın nikah törenine katıldı

Barcelona'dan 'Arda Turan' kararı
SPOR
Barcelona'dan 'Arda Turan' kararı

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.