Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Hayat Cumhurbaşkanı Erdoğandan Deniz Çakıra sert tepki Dert başka
Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Deniz Çakır açıklaması: Dert başka!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Deniz Çakır'a sert tepki: Dert başka!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan partisinin grup toplantısında konuştu. Erdoğan, Deniz Çakır'ın başörtülü genç kızlara sözlü tacizine değinerek, "Adı da sanatçıymış. Peh. Bu ülkenin başörtülü hanımlarına 'Suudi Arabistan'a gidin' demek, faşistliğin dik alasıdır. Bu CHP zihniyetidir. Dert başka" dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Deniz Çakır ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan.
Deniz Çakır ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti TBMM grup toplantısında konuştu. Geçtiğimiz günlerde Deniz Çakır'ın bir kafede başörtülü genç kızlara sözlü tacizi ile ilgili konuşan Erdoğan şöyle konuştu:

  • "Adı da sanatçıymış. Peh. Bu ülkenin başörtülü hanımlarına 'Suudi Arabistan'a gidin' demek, faşistliğin dik alasıdır. Bu CHP zihniyetidir. Dert başka. Ne derseniz deyin bu ülkede insanların yaşam biçimine karışan CHP zihniyetidir. AK Parti yaşam şekillerini garanti altına alan bir partidir. Makarnacı, kömürcü diyerek aşağılayanların faşistlerin lime lime üzerilerinden dökülmektedir. Demokrasilerde herkesin inancına saygı duyulmalıdır. Başı açıklar, sakallılar,sakalsız diyerek ayrılmaz."

Deniz Çakır'dan tesettürlü kadınlara taciz
HAYAT
Deniz Çakır'dan tesettürlü kadınlara taciz

Deniz Çakır hakkında soruşturma başlatıldı
HAYAT
Deniz Çakır hakkında soruşturma başlatıldı
İstanbul'da cuma namazı saat kaçta?
Gündem

İstanbul'da cuma namazı saat kaçta?

Müslümanlar için büyük bir öneme sahip mübarek cuma gününde bu hafta da vatandaşlar camileri dolduracak. Cuma namazına gidecek olanlar İstanbul'da cuma saatini arıyor. Camileri dolduracak cemaat İstanbul'da cuma namazı saat kaçta? sorusunun cevabını merak ediyor. Haberimizde İstanbul'da cuma namazı vakti ve ezan saatlerini bulabilirsiniz.

En güzel yazılı ve görsel Cuma mesajları
Gündem

En güzel yazılı ve görsel Cuma mesajları

En güzel cuma mesajlarını sizler için derledik. Müslümanlar için büyük bir öneme sahip mübarek cuma günlerinde vatandaşlar birbirlerine cuma mesajı atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Sizler için hazırladığımız SMS olarak gönderebileceğiniz, Facebook, Twitter, sosyal medyada paylaşabileceğiniz cuma mesajlarını haberimizde bulabilirsiniz.

Doğu Akdeniz'de sular ısınıyor: Taşucu Tersanesi'ninyapımı yeniden gündemde
Gündem

Doğu Akdeniz'de sular ısınıyor: Taşucu Tersanesi'nin yapımı yeniden gündemde

Doğu Akdeniz’de bulunan enerji rezervlerinin sadece bölge ülkelerini değil, Asya, Avrupa, ABD ve Uzakdoğu arasındaki tüm stratejik dengeleri doğrudan etkileyeceği gün gibi aşikar. Son olarak Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’nin Fransa’ya askeri üs vermesi gözleri bir kez daha bölgeye çevirdi. Son dönemlerde özellikle KKTC açıkları, Ege ve Akdeniz’in doğusunda yaşanan gelişmeler 1999 yılında alınan ancak uygulanmayan bir MGK kararını yeniden gündeme taşıdı. Söz konusu karar Mersin Taşucu’nda bir tersane kurulması gerektiğine işaret ediyordu. Peki, aradan geçen bunca zamana rağmen neden bir adım atılamadı, bu süreçte Alman vakıflara nasıl roller üstlendi ve belki de en önemlisi Türk ekonomisi bu işten ne denli büyük bir zarar gördü? Yenisafak.com, 3 bölüm olarak yayınlayacağı haber dizisinde sorulara yanıt aradı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.