Hayat Demet Akalından Müslümün gömleği açıklaması Bahane

Demet Akalın'dan 'Müslüm'ün gömleği açıklaması: Bahane

2013 yılında hayatını kaybeden Arabesk müziğin usta ismi Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur “Müslüm” filminin yapımcısı Mustafa Uslu ile Engelsiz Yaşam Vakfı’ndan şikayetçi oldu. Müslüm Gürses'in sahte gömleğini 10 bin liraya alan Demet Akalın, sosyal medya hesabından Muhterem Nur'u hedef alarak, "Filmde giyildiğini biliyorduk. Gömlek bahane" açıklamasında bulundu.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.
Şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Merhum usta sanatçı Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur, avukatı Bahar Can Milli ile birlikte Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na görüntülendi. Ödül töreninde merhum sanatçı Müslüm Gürses’e ait olduğu iddia edilen gömlek ve yüzüğün açık artırma ile satışa çıkarıldığını şikayet dilekçesinde anlatan Muhterem Nur, şöyle açıklama yapmıştı:

“Hem kamuoyunu, hem satın alanları, hem de şahsımı aldatmışlardır. Eşimin yaşamı boyunca parmağından hiç çıkarmadığı yüzüğü olduğu iddia edilerek açık arttırmayla satılan yüzük şu an hala benim parmağımdadır ve ölene dek çıkmayacaktır. Gömlek ise tüm eşyalarını bağışta bulunduğum müzede bulunmaktadır.

Satılan eşyalar sahte

  • "Gecede satılan eşyalar sahtedir. Sahte eşyaların satışı yapılarak buradan yapımcılar kendilerine reklam, gündem yaratarak şahsi menfaat elde etmektedirler. Samimi olsalardı, amaç gerçekten vakıf yararına yardım olsaydı, yapımcılar kazandıkları parayla şahsi yardım yapardı, üstelik filimden bu kadar kazanmışken.
  • Veya benim bu hayır işinden haberim olurdu ki bu durumda seve seve ben de bağışta bulunmak isterdim. Eğer vakıf bu eşyaların sahte olduğunu biliyorsa durumu incelemeleri gerekir. Yok, onlar da bizler gibi kandırılmış iseler suçlunun bulunmasını ve cezalandırılmasını istirham ediyorum. Yapımcı Mustafa Uslu da vakfı kullanarak menfaat sağlamıştır.”

Demet Akalın'dan gömlek açıklaması

Muhterem Nur’un “Bir dernek eşime ait olduğunu söyleyerek sahte gömlek ve yüzük sattı. Eşimi kullanıyorlar. Artık yeter. Dolandırıcılar yargılansın”demesinin üzerine gömleği açık artırma ile 10 bin TL’ye satın alan Akalın, bir takipçisinin yorumu üzerine Muhterem Nur'u hedef alarak şu cevabı verdi:

Hastalığı nüksettiği iddia edilen Arda Kural'dan ilk açıklama geldi
HAYAT
Hastalığı nüksettiği iddia edilen Arda Kural'dan ilk açıklama geldi

Recep İvedik için yaptığı emekleri yıkıldı
HAYAT
Recep İvedik için yaptığı emekleri yıkıldı

Umudun sesi Gamze Özçelik Kur'an-ı Kerim dağıtımı yapacak
HAYAT
Umudun sesi Gamze Özçelik Kur'an-ı Kerim dağıtımı yapacak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.