Hayat Etimesgut Belediyesi vatandaşın yanında

Etimesgut Belediyesi vatandaşın yanında

Etimesgut’ta devlet hastanesi inşaatının devam etmesi nedeniyle iş yükü daha da artan Etimesgut Belediyesi Tıp Merkezi, her gün 600’den fazla vatandaşa hizmet veriyor. Belediye Başkanı Enver Demirel, merkezde en iyi hizmeti sunmaya gayret ettiklerini söyledi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Laboratuvar ve radyoloji ünitelerinin de hizmet verdiği merkezde mikroeliza, otoanalizör, hormon ve hemogram tetkikleri yapılabiliyor.
Laboratuvar ve radyoloji ünitelerinin de hizmet verdiği merkezde mikroeliza, otoanalizör, hormon ve hemogram tetkikleri yapılabiliyor.

Etimesgut Belediyesi Tıp Merkezi, mevsim şartları nedeniyle en yoğun dönemini yaşıyor. 9 uzman, 6 pratisyen hekim, 8 hemşire, 7 laborant, 3 radyoloji uzmanının görev yaptığı tıp merkezinde, iç hastalıkları, ağış ve diş sağlığı, nöroloji, kulak-burun-boğaz, cildiye, göz hastalıkları, kadın hastalıkları, çocuk hastalıkları branşlarında hizmet sunuluyor. Laboratuvar ve radyoloji ünitelerinin de hizmet verdiği merkezde mikroeliza, otoanalizör, hormon ve hemogram tetkikleri yapılabiliyor.

EN İYİ HİZMETİ SUNMA GAYRETİ

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, belediyenin her alanda vatandaşın yanında olduğunu belirterek, “Sağlık alanında da modern tıp merkezimizle hemşerilerimize en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Tıp Merkezimiz, nüfusu 600 bine ulaşan ilçemizde yeterli sağlık tesisinin bulunmaması nedeniyle ciddi anlamda yoğun talep görüyor. Havaların soğumasıyla birlikte talep daha da artmıştır. Sağlık kadromuz, fedakarca çalışarak vatandaşlarımızın sağlık sorunlarına etkili çözümler üretmektedir” dedi.

Bir serum 800 lira
HAYAT
Bir serum 800 lira
En güzel Berat Kandili mesajları
Gündem

En güzel Berat Kandili mesajları

En güzel Berat kandili mesajları. 19 Nisan Cuma gecesi Berat Kandili idrak edilecek. İslam alemi için büyük bir öneme sahip mübarek kandillerde Müslümanlar birbirlerine mesaj atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Biz de sizler için güncel, anlamlı, resimli, kısa, güzel Berat Kandil mesajlarını derledik. Siz de aile fertlerinize, akrabalarınıza, dostlarınıza, sevdiklerinize SMS, Facebook, Instagram ve WhatsApp üzerinden en güzel resimli Berat Kandili kutlama mesajlarını gönderebilirsiniz. İşte en güzel kandil mesajları...
Eski ÖSYM Başkanı Demir'in ifadesi ortaya çıktı
Gündem

Eski ÖSYM Başkanı Demir'in ifadesi ortaya çıktı

ÖSYM’ye yönelik FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alındıktan sonra ev hapsi şartıyla serbest bırakılan eski ÖSYM Başkanı Ali Demir’in ifadesi ortaya çıktı. FETÖ üyesi olmadığını belirten Demir, kendi döneminde soru sızdırıldığı iddiasını da reddederek, "Hiçbir sınavın sorusu sızdırılmamıştır. En üst düzeyde önlemleri bir başkan olarak aldım. Bu sınav sorularının sızdırıldığına dair de somut bir delil mevcut değildir" dedi.
İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı
Gündem

İmamoğlu'nun antrikot tiyatrosu: Beylikdüzü'nden getirdiği çaycısını oynattı

İBB'de dün göreve başlayan Ekrem İmamoğlu'nun, medyaya yansıyan 'antrikot' videosunun kurgu olduğu ortaya çıktı. İmamoğlu'nun yemek menüsünü sorduğu yerin yemekhane değil İBB Özel Kalem Müdürlüğü'ne ait çay ocağı olduğu öğrenildi. İBB eski Başkanı Uysal'ın ekibi videoya karşı "İBB Yemekhanesi’nde tüm personele aynı yemek çıkmaktadır. Bugüne kadar Başkan da bu yemekten yemiştir" açıklaması yaptı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.