|

Filmlerde rol alabilmek için kolunu kesti

Aktörlük yapan ABD'li Todd, çıktığı bir canlı yayında gerçekleri itiraf etti. Rolleri kapmak için kolunu kestiğini söyleyen Todd, eğlence endüstrisinde iş bulmak için ve filmlerde rol alabilmek için senelerce savaş gazisi gibi davrandığını belirtti.

Yeni Şafak
13:09 - 3/11/2018 Cumartesi
Diğer
Todd, kendisiyle aynı psikolojik rahatsızlığı yaşayan başka hastalara yardım edeceğini söyledi.
Todd, kendisiyle aynı psikolojik rahatsızlığı yaşayan başka hastalara yardım edeceğini söyledi.

Aktörlük yapan ve rolleri kapmak için savaş gazisi olduğunu söyleyerek çevresini kandıran Todd, bu dehşet verici olayın yaşadığı bir psikolojik kriz sırasında yaşandığını söyledi. Bipolar bozukluk hastalığından muzdarip olan Todd, eğlence endüstrisinde iş bulmak için senelerce savaş gazisi gibi davrandı.

Todd, bu ilginç itirafı ABD'li televizyon kanalı KOB TV'ye yaptı. Kanala konuşan Todd, "Elimi bir testere ile ayırdım" diyerek yıllarca sakladığı gerçeği açıkladı.


Savaş gazisiyim diyerek yalan söyledi

Ayrıca film endüstrisinin onu farklı gördüğünü ve bu sebeple sevdiğini söyleyen Todd, "İşe alınmak için savaş gazisiyim diye yalan söylediğimde bana inandılar" diye aktardı.

Kolunu kestiği için kendisini "haysiyetsiz" olarak tanımlayan Todd, "Bunu yaparak kariyerimi bitiriyordum" dedi. Todd, yaşadığı trajedi sonrasında kendisiyle aynı psikolojik rahatsızlığı yaşayan başka hastalara yardım edeceğini söyledi.

#Protez Kol
#Rol
#Aktör
6 yıl önce