Hayat Metin Şentürkten komik Twitter tepkisi Topic mopic bana ters

Metin Şentürk'ten komik Twitter tepkisi: Topic mopic bana ters

Sanatçı Metin Şentürk katıldığı bir programda soruları yanıtladı. Twitter ile ilgili verdiği cevaplarla gülümseten sanatçı Şentürk, sosyal medyaya karşı olduğunu ve buradaki insanları kınamanın doğru olmadığını belirterek, "Bir gün ana haberden beni aradılar. 'Trend Topic olmuşsunuz' dediler. Topik mopik bana ters dedim" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Metin Şentürkten komik Twitter tepkisi: Topic mopic bana ters
Sanatçı Metin Şentürk.

Twitter'de yaptığı komik paylaşımlarıyla dikkat çeken ve yüzlerce beğeni alan sanatçı Metin Şentürk, merak edilen her soruya tüm içtenliğiyle yanıtlandırdı. Şentürk, sosyal medyaya karşı olduğunu belirterek "Trend Topic olmuşsunuz dediler. Topik mopik bana ters dedim" dedi.

Katıldığı Teve2'deki bir programda soruları cevaplayan sanatçı Şentürk, sosyal medya ile ilgili şu şekilde konuştu:

  • "Arama motorları sizi yanlış yere götürür. Eskiden mahalledeki manava sorardın, bakkala sorardın, büyük bir akrabaya sorardın. O ne ya sosyal medya, arama motoru falan. Bir laf var: 'Adam bıçak üretmiş; isteyen ekmek kesiyor, isteyen adam kesiyor' Sosyal medya da böyle bir şey. Ben sosyal medyaya en karşı olanlardan biriydim. Şimdi en iyi yönetenlerden biriyim. Birol bana 'Sosyal medyadan uzak duramazsın' diyordu. Çok ısrar etti. Sonra kabul ettim. Sayfa açtık. Bir gün ana haberden beni aradılar. 'Trend Topic olmuşsunuz' dediler. Topik mopik bana ters dedim. O kadar cahildim. İnsanlar sana ulaşmak istiyorsa bırak ulaşsınlar. Klavye delikanlılığına çok soyunmamak lazım. Bugün kınadığın bir şey, yarın senin de başına gelebiliyor."

Müslüm filmine 21 milyon lira
HAYAT
Müslüm filmine 21 milyon lira

'Diriliş Ertuğrul’a 3 yeni oyuncu
HAYAT
'Diriliş Ertuğrul’a 3 yeni oyuncu

Haluk Levent hayranının davetini geri çevirmedi
HAYAT
Haluk Levent hayranının davetini geri çevirmedi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.