Hayat Reynmen 120 milyonluk şarkıyı kaldırdı

Reynmen 120 milyonluk şarkıyı kaldırdı

İlk yüklendiği günden bu yana gündemden düşmeyen Reynmen'in "Derdim Olsun" şarkısı 120 milyon tıka ulaştıktan sonra YouTube'dan kaldırıldı. Reynmen, şarkıyı kendisinin kaldırdığını açıklayarak, "Derdim oldu. İstemiyorum! Bugün bu şarkıyla gelmedim buraya, yarın da o şarkıyla var olmayız. Hadi bakayım" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
​Reymen 200 milyonluk şarkıyı kaldırdı! Reynmenin şarkısı neden kaldırıldı?
Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş.

'Derdim Olsun' şarkısı ile rekor kıran Reynmen, 120 milyon izlenen klibini YouTube'daki kanalından kaldırdı. Reynmen şarkısını kendi kararıyla kaldırdığını açıkladı.

  • "Yok bottan silindi, yok ondan bundan silindi. Gayet de ben kaldırdım. 120 milyonluk parçam da olmayı versin. Hayatıma mal oldu. Derdim oldu. İstemiyorum! Bugün bu şarkıyla gelmedim buraya, yarın da o şarkıyla var olmayız. Hadi bakayım!"

Klip için çalıntı demişlerdi

Sosyal medyada Yusuf Aktaş olarak bilinen Youtuber Reynmen'in klibi Türkiye'de en fazla beğeni alan ve 24 saat içinde en çok izlenen klip olmuştu. Çok izlenmenin ardından klibe dair çalıntı iddiaları da beraberinde geldi. Reynmen ise Instagram hesabından iddialara, "Beğendiğim için kendi klibimde de kullanmak istedim” diyerek cevap vermişti.

Reynmen'den çalıntı iddialarına cevap
OYNAT 00:00
Reynmen'den çalıntı iddialarına cevap
Sosyal medyada Yusuf Aktaş olarak bilinen Youtuber Reynmen'in klibi Türkiye'de en fazla beğeni alan ve 24 saat içinde en çok izlenen klip olmuştu. Çok izlenmenin ardından klibe dair çalıntı iddiaları da beraberinde geldi. Reynmen ise Instagram hesabından iddialara cevap verdi.


Reynmen hakkında konuşan sanatçı sosyal medyada linç edildi
HAYAT
Reynmen hakkında konuşan sanatçı sosyal medyada linç edildi

Reynmen çalıntı iddialarına cevap verdi
HAYAT
Reynmen çalıntı iddialarına cevap verdi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.