Hayat Sosyal medya fenomeni Reynmen koronavirüse yakalandığını duyurdu

Sosyal medya fenomeni Reynmen koronavirüse yakalandığını duyurdu

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Reynmen, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Gerçek ismi Yusuf Aktaş olan sosyal medya fenomeni paylaştığı Instagram hikayesinde “Yakın zamanda temasa geçtiğim herkes dikkatli olursa sevinirim” dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
​Sosyal medya fenomeni Reynmen koronavirüs oldu
Sosyal medyada reynmen lakabıyla bilinen Yusuf Aktaş

Sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yer alanReynmen lakabıyla bilinen Yusuf Aktaş sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını açıkladı. Aktaş ayrıca "Yakın zamanda temasa geçtiğim herkes dikkatli olursa sevinirim" dedi.

Reynmen kaldırdım demişti gizlediği ortaya çıktı
HAYAT
Reynmen kaldırdım demişti gizlediği ortaya çıktı

Reynmen'in yaptığı paylaşım.
Reynmen'in yaptığı paylaşım.

Reynmen 120 milyonluk şarkıyı kaldırdı
HAYAT
Reynmen 120 milyonluk şarkıyı kaldırdı

Hasta gibiyim ama değil gibiyim

Daha sonra takipçileri için sağlık durumuyla ilgili bilgi veren Reynmen,"İğrenç, kötü hissediyorum. Hasta gibiyim ama değil gibiyim. İlginç bir şey. Evdeyim, karantinadayım. Hiçbir yere çıkmıyorum. Kimseyle temas etmiyorum. Bu zamana kadar temas ettiğim herkesi de uyardım. Gidip testlerini yaptırsınlar. Sonuç olarak ben de bunu birinden kaptım, içimde üretmedim. Herkes dikkat etsin" dedi.

Reynmen'den çalıntı iddialarına cevap
OYNAT 00:00
Reynmen'den çalıntı iddialarına cevap
Sosyal medyada Yusuf Aktaş olarak bilinen Youtuber Reynmen'in klibi Türkiye'de en fazla beğeni alan ve 24 saat içinde en çok izlenen klip olmuştu. Çok izlenmenin ardından klibe dair çalıntı iddiaları da beraberinde geldi. Reynmen ise Instagram hesabından iddialara cevap verdi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.