Hayat Tamer Karadağlıdan itiraf Diziye yanlışlıkla dahil oldum

Tamer Karadağlı'dan Çocuklar Duymasın itirafı: Diziye yanlışlıkla dahil oldum

Tamer Karadağlı'dan itiraf: Diziye yanlışlıkla dahil oldum

Yaklaşık 20 senedir Çocuklar Duymasın'da oynayan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, katıldığı canlı yayında itirafta bulundu. Karadağlı, diziye yanlışlıkla dahil olduğu söyledi.

Haber Merkezi Diğer
Tamer Karadağlı
Tamer Karadağlı

Ekranların en uzun soluklu dizilerinin arasında yer alan Çocuklar Duymasın'ın başrol oyuncusu Tamer Karadağlı, 2. Sayfa programına konuk oldu. Karadağlı, kadroya yanlışlıkla dahil olduğunu söyledi.

Çocuklar Duymasın'a yanlışlıkla dahil oldu

Çocuklar Duymasın'ın sezon finalinde herkesi büyük sürprizlerin beklediğini söyleyen Tamer Karadağlı, şu şekilde açıklamada bulundu:

"Çocuklar Duymasın'a yanlışlıkla çağrıldım ve kadrosuna dahil oldum. O zaman en çok izlenen dizilerden biri Asmalı Konak'tı. Abdullah ile konuştuğumuzda 'Seymen Ağa için düşündüğümüz karakter sensin' dedi ama o rol Özcan Deniz'e gitti."

Sanat değil ticaret yapıyorlar

Sunucuların verdiği bir röportajda 'Şöhret için oynuyorum' sözünün hatırlatılması ile sözlerine devam eden Karadağlı, açıklamalarına şu şekilde devam etti:

"Ben parayla besleniyorum. Para almasam da oynarım diyenlere inandırıcı gelmiyor. Televizyonda sanat yapmıyoruz ticaret yapıyoruz. Bunu tiyatro için söyleyemem. Tiyatroyu para kargısı için yapmıyorum. Sevdiğim arkadaşlarımla oynamak keyifli. Yaptığın işten para alıyorsan bunun karşılığını vermek zorundasın."

Süleyman Yağcı: Beni izlerken kalp krizi geçirmiş
HAYAT
Süleyman Yağcı: Beni izlerken kalp krizi geçirmiş

Çocuklar Duymasın'da uzlaştılar
HAYAT
Çocuklar Duymasın'da uzlaştılar

Diriliş Ertuğrul’da iki şok ayrılık
HAYAT
Diriliş Ertuğrul’da iki şok ayrılık

Tuba Ünsal Gamze Özçelik'in izinden gidiyor
FOTOĞRAF 7
Title
Güzel oyuncu Tuba Ünsal, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için Afrika'ya gitti.
Title
Sosyal medya hesabından Afrika ziyaretinden kareler paylaşan Tuba Ünsal, Aklımdan hiç çıkmayan yediğim lokmayı haram eden kareler.... İnsan evladının en büyük ayıbı hala açlıkla boğuşan Afrika! notunu ekledi. Ünsal'ın fotoğrafları sosyal medyada farkındalık yarattı. Ünsal'ın takipçileri fotoğraflara çok sayıda yorum yaptı. Ünsal'ın bir takipçisi paylaşıma, Yüreğinden yüzün kadar güzel. İnsanların Afrika'yı önemsemesi çok önemli. yorumunu yaptı. Ünsal'ın başka bir takipçisi ise, Tuba Ünsal, Gamze Özçelik'in izinden gidiyor. Yardıma muhtaç insanlar adına bir şeyler yapılması gerçekten güzel. yorumunu yaptı.
Title
Sosyal medya hesabından o anların fotoğrafını paylaşan Gamze Özçelik, Arakanlı yardımıma muhtaç insanları ziyaret etmişti. Özçelik paylaşımına, Hikayelerimiz farklı olsa da, hayallerimiz ve umutlarımız hep rengarenk bizim. notunu eklemişti.
Title
.
Title
.
Title
.
Title
.
Tuba Ünsal Gamze Özçelik'in izinden gidiyor
Ekranlardan bir süredir uzak kalan ünlü oyuncu Tuba Ünsal, Afrika'daki yardıma muhtaç insanları ziyaret etti. Ünsal'ın bu hareketi Gamze Özçelik'ten sonra Tuba Ünsal'ında kendisini yardıma muhtaç insanlara adadığı şeklinde yorumlandı.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.