Hayat TOGGun solladığı otomobilin sürücüsü konuştu İlk alanlardan olacağım

TOGG’un solladığı otomobilin sürücüsü konuştu: İlk alanlardan olacağım

Türkiye'nin yerli otomobili TOGG, gece yarısı yolda yolculuk yaparken görüntülendi. TOGG'un o görüntüleri sosyal medyanın gündemine oturdu. Videonun sahibi olan Savaş Keşcioğlu de TOGG ile ilgili ilgi toplayan ifadeler kullandı. Keşçioğlu, "TOGG’u bu kadar yakından gördükten sonra şunu söyleyebilirim; satışa çıkar çıkmaz ilk yazılanlardan birisi olacağım." şeklinde konuştu. .

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
TOGG’un solladığı otomobilin sürücüsü konuştu: İlk alanlardan olacağım
TOGG’un görüntüsü gündeme oturmuştu.

Türkiye'nin gururu TOGG'un C-SUV tipi, Osmangazi Köprüsü civarında deneme sürüşü yaparken kameralara yakalandı. Yerli otomobilin yol tutuşu ve manevra kabiliyeti seyredenleri hayran bıraktı.

Togg’un gücü: Tüm Türkiye’yi Trugo’yla donatacak
EKONOMİ
Togg’un gücü: Tüm Türkiye’yi Trugo’yla donatacak

"HEYECANLA HIZLANARAK TOGG'U YAKALAMAYA…"

3 yıldır 400 HP gücünde 700 Nm torka sahip Jaguar I-PACE kullandığını ifade eden Savaş Keşcioğlu o anları şu sözlerle anlattı: "İstanbul yönünde Osmangazi Köprüsü'ne doğru seyrederken saat 23.45-23.50 gibi TOGG'u gördük. O anda 90 km/s sabit hızla gidiyorduk. TOGG'da iki kişi vardı, biz de iki kişiydik. Gördükten sonra heyecanla hızlanarak TOGG'u yakalamaya ve videosunu çekmeye başladık."

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.