Hayat Ufuk Bayraktar cezaevinden açıklama yaptı

​Ufuk Bayraktar cezaevinden açıklama yaptı

Ufuk Bayraktar cezaevinden açıklama yaptı

Ünlü oyuncu Ufuk Bayraktar, 2007’de karıştığı bir olay yüzünden cezaevine girdi. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "2007 yılında karıştığım bir kavgada rahmetli babamın yadigarı ruhsatsız silahı üzerimde bulundurmaktan dolayı kısa bir süre sizlerden uzak, yüce Türk adaletinin güvenli ellerinde olacağım. 6 ay sonra görüşürüz" dedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Ufuk Bayraktar
Ufuk Bayraktar

Ezel ve Dağ gibi yapımlarda rol alarak adını geniş kitlelere duyuran Ufuk Bayraktar, 2007 yılında karıştığı bir olay nedeniyle kesinleşen 6 aylık hapis cezasını çekmek üzere cezaevine gönderidi. Gelişmelerin ardından Bayraktar'ın sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlandı.

Bayraktar açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

  • "Hayat, insana doğumundan ölümüne dek birçok şeyi yaşatarak, kazandırarak, kaybettirerek, düşündürterek olgunlaştıran; aratıp öğreten ve isteyene de gerçeği bulduran müthiş bir okul ve sınav yeridir. Her erkeğin gençlik döneminde olduğu gibi benimde 2007 yılında karıştığım bir kavgada rahmetli babamın yadigarı ruhsatsız silahı üzerimde bulundurmaktan dolayı kısa bir süre sizlerden uzak, yüce Türk adaletinin güvenli ellerinde olacağım. Her hayırda bir şer, her şerde de bir hayır vardır. İnşallah 6 ay sonra görüşürüz. Allah'a emanet olun."

Ufuk Bayraktar 20 gündür cezaevinde
HAYAT
Ufuk Bayraktar 20 gündür cezaevinde

/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.