Hayat Varsa öyle bir delikanlı çıksın diyen Berkaya Reynmenden cevap geldi

Varsa öyle bir delikanlı çıksın diyen Berkay'a Reynmen'den cevap geldi

'Derdim Olsun' şarkısıyla kısa sürede rekor dinlenmeye ulaşan Reynmen, kendisine "Dinlenmeleri inandırıcı değil, analitiği gösterecek delikanlı varsa çıksın konuşalım" diyen Berkay Şahin için dinlenme raporlarını paylaşarak "Boşu kesin" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Varsa öyle bir delikanlı çıksın diyen Berkaya Reynmenden cevap geldi
Berkay Şahin ve Reynmen

Şarkıcı Berkay, Reynmen'in ilk şarkısı 'Derdim Olsun' şarkısı için "Youtube'da şarkıyı yayınlayan kanalın ve şirketin sadece kendi görebildiği bir analitik raporu var. Varsa öyle bir delikanlı çıksın açıklasın ona göre konuşalım" dedi.

Ulaştığı rakamı inandırıcı bulmadı

Berkay Şahin, Youtube'da izlenme rekorları kıran şarkıların doğru olmadığını söyleyerek Reynmen'e şu sözlerle gönderme yaptı:

  • "Reynmen'i yaptığı güzel işlerden dolayı tebrik ediyorum. Kendisini de çok seviyorum ama on gün gibi kısa sürede yaklaşık seksen milyon gibi bir rakama ulaşmış olmasını da inandırıcı bulmuyorum.
  • Üç yüz, beş yüz milyon izlenmiş şarkıların ilk bir haftasının bana analitik raporlarını açıklasınlar. Youtube'da şarkıyı yayınlayan kanalın ve şirketin sadece kendi görebildiği bir analitik raporu var. Varsa öyle bir delikanlı çıksın açıklasın ona göre konuşalım."

Reynmen: Boşu kesin artık

Berkay Şahin'in açıklamalarına Instagram hesabından cevap veren Reynmen, "17 milyon tekil kişi ortalama 5 defa dinlemiş. Lütfen boşu kesin artık" dedi.

Çatıya koydu görenler şaşkına döndü: Her şey Karadenizliler için
HAYAT
Çatıya koydu görenler şaşkına döndü: Her şey Karadenizliler için

Eşi rezil olursun demişti: Yarışmadan sonra adaylığını koydu
HAYAT
Eşi rezil olursun demişti: Yarışmadan sonra adaylığını koydu

Organize İşler 2 gişeyi salladı: 7 günlük hasılatı belli oldu
HAYAT
Organize İşler 2 gişeyi salladı: 7 günlük hasılatı belli oldu

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.