Hayat Youtuber Reynmenden Acuna ret Onun adamı olmam

Youtuber Reynmen'den Acun'a ret: Onun adamı olmam

Ünlü YouTuber Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş geçtiğimiz günlerde 'Derdim Olsun' şarkısını yayınlamış ve şarkı Türkiye rekorunu kırarak 24 saat içinde en çok izlenen klip olmuştu. Şarkısını yayınladıktan sonra gündemden düşmeyen Reynmen, Acun Ilıcalı'nın kendisine sunuculuk teklif ettiğini ancak kimsenin adamı olmam diyerek teklifi reddettiği ortaya çıktı. Aynı zamanda Cem Yılmaz'la da akrabalığı olan Aktaş, yaptığım işlerin başkasına mal edilmesini istemiyorum dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Youtuber Reynmenden Acuna ret: Onun adamı olmam
Reynmen ve Acun Ilıcalı.

YouTube'da 3 milyon takipçisi bulunan Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş'ınyayınladığı son video klibi 'Derdim Olsun' ile 82 milyon izlenme oranına ulaşarak kısa zaman içinde rekor kırdı. Aktaş klibiyle ilgili çıkan çalıntı iddialarına da, ''İşi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan ise çamur atar'' diyerek cevap vermiş ve iddiaları yalanlamıştı.

Gzt'nin haberine göre, Reynmen aynı zamanda Acun Ilıcalı'dan sunuculuk teklifi aldığını ancak reddettiğini açıklamıştı. YouTuber, teklifi reddetmesiyle ilgili ''Kimsenin adamı olmam, birinin adamı olarak konumlanmak istemiyorum'' dedi.

Acun Ilıcalı'nın sunuculuk teklifini kabul etmedi.
Acun Ilıcalı'nın sunuculuk teklifini kabul etmedi.

İşlerini başkasına mal etmek istemiyor

Reynmen verdiği bir röportajda Cem Yılmaz'la olan akrabalığından da bahsetti. ''Cem Yılmaz annemin 16 yılda bir görüştüğü kuzeni'' diyen Aktaş sözlerine söyle devam etti, ''Cem Yılmaz dayımın oğlu değil annemin kuzeni. Üstelik annemle de 16 yılda bir kez görüşüyorlar. Yaptığım işlerden haberi yok. 4 - 5 yıldır yaptığım işleri birine mal etmek bana haksızlık değil mi?'' dedi.

Siyasi tarafı yok

Yusuf Aktaş klibin Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle alakalı olduğu iddialarına,''Şarkının ya da klibin herhangi bir siyasi tarafa mal edilmesini isteniyorum. O yüzden Allah bilir diyerek geçelim'' demişti.

Rızam dışında doğdum diyerek anne ve babasını mahkemeye verecek
HAYAT
Rızam dışında doğdum diyerek anne ve babasını mahkemeye verecek

Şahan Gökbakar Ebru Gündeş taklidiyle kırdı geçirdi: Binlerce kişi izledi
HAYAT
Şahan Gökbakar Ebru Gündeş taklidiyle kırdı geçirdi: Binlerce kişi izledi

Reynmen çalıntı iddialarına cevap verdi
HAYAT
Reynmen çalıntı iddialarına cevap verdi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.