Seçim Gülen Cemaatinin akıl hocası Huzur HDPde

Gülen Cemaatinin akıl hocası: Huzur HDP'de!

AK Parti'nin tek başına iktidar olmasını engelleme formülü olarak gördükleri HDP'ye açıktan oy isteyen Gülen Cemaati'nin akıl hocasının eski analizleri ise tam bir tezatı ortaya koyuyor. Fatih Üniversitesi öğretim üyesi Savaş Genç, 2011'de "ülkeye huzur vermeyen derin güç" dediği BDP-HDP için açıkça oy istedi.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Gülen Cemaatinin akıl hocası: Huzur HDPde!
Paralel yapı-HDP ittifakı her geçen gün yeni bir boyut kazanıyor. Zaman gazetesi Demirtaş'ı manşetlerden düşürmezken, paralel yapının akıl hocalarından Fatih Üniversitesi öğretim üyesi ve Aksiyon yazarı Savaş Genç, HDP'ye açıkça oy istedi.

"HDP'YE ATILMAYAN HER OY AK PARTİ'YE GİDER"

Diğer parti seçmenlerine de seslenen Genç twitter'dan şu mesajı paylaştı: "Elim HDP'ye oy vermeye gitmez diyenleri anlamıyorum Zira HDPye vermediğiniz her oyu aslında AKPye vermiş olacaksınız. Elinize bir daha bakın"

Fatih Üniversitesi öğretim üyesi Genç'in HDP'ye oy istediği twiti.
Fatih Üniversitesi öğretim üyesi Genç'in HDP'ye oy istediği twiti.


2011'DE DERİN GÜÇ BDP!

Gülen grubunun akademisyenlerinden Doç. Dr. Savaş Genç, 2011'deki paylaşımında ise yerini HDP'ye bırakan BDP için "Bu ülkeye huzur vermemek için yemin eden derin güç" demişti.

Genç, 2011'de ise yerini HDP'ye bırakan BDP'yi derin güç olarak tanımlamıştı..
Genç, 2011'de ise yerini HDP'ye bırakan BDP'yi derin güç olarak tanımlamıştı..


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.