|

Bjelica'dan Pepe açıklaması: Zamana ihtiyacı var

Trabzonspor Teknik Direktörü Nenad Bjelica, Atakaş Hatayspor'la yapacakları maça iyi şekilde hazırlandıklarını söyledi. Pepe'nin durumu hakkında bilgi veren Hırvat teknik adam, "Tam olarak hazır olabilmesi için zamana ihtiyacı var. Tahminimiz önümüzdeki milli maç arası sonrasında bizimle olacak" diye konuştu.

14:38 - 24/09/2023 Pazar
Güncelleme: 14:39 - 24/09/2023 Pazar
AA
Nenad Bjelica - Nicolas Pepe
Nenad Bjelica - Nicolas Pepe

Trabzonspor, Trendyol Süper Lig’in 6. haftasında deplasmanda karşılaşacağı Hatayspor maçı hazırlıklarını tamamladı. Antrenmanda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan teknik direktör Nenad Bjelica, hafta boyunca takım olarak gayet iyi çalıştıklarını, hafif rahatsızlıkları bulunan Abdülkadir Ömür ve Paul Onuachu'nun durumunun iyi olduğunu ve takımla çalıştıklarını belirtti.


Hatayspor maçının zor olacağına işaret eden Hırvat teknik adam, "İlk beş maça baktığınızda kalitesini, neler yapabileceğini gösteren zorlu bir rakibe karşı oynayacağız. Ama bizim odak noktamız kendimiz. Neyi nasıl yapabileceğimizi, bunları nasıl yapmamız gerektiği. Yüzde 100 hazır durumdayız şu anda. Eğer kendi yüzde yüzümüzü verebilirsek diğer maçlar gibi iyi bir sonuçla atlatabileceğimizi düşünüyoruz." diye konuştu.
"Pepe için doğru zamanı bekliyoruz"

Bjelica, takımdan ayrı çalışan Nicolas Pepe'nin durumuyla ilgili bir soruyu şöyle yanıtladı:


"Ufak bir sakatlığı olmuştu. O sakatlığının tedavisi devam ediyor ve çalışmalarını sürdürüyor. Önümüzdeki hafta bireysel programına başlamış olacak. Eski takımı Arsenal ile çok fazla takım antrenmanı yapamamıştı ve bireysel çalışmalarını sürdürmüştü. Şimdi onu hazırlayabilmek ve kendi seviyesini gösterebilmesi için doğru zamanı bekliyoruz. Tam olarak hazır olabilmesi için zamana ihtiyacı var. Tahminimiz önümüzdeki milli maç arası sonrasında bizimle olacak diye düşünüyoruz."


Joaquin Fernandez'in de sakatlığını büyük ölçüde atlattığını aktaran Bjelica, orta saha oyuncusunun haftaya takımla çalışmalara katılacağını kaydetti.
#Trabzonspor
#Nenad Bjelica
#Pepe
3 ay önce
default-profile-img