Milli motosikletçi Deniz Öncü'den korkutan kaza

Hagi'nin 15 yaşındaki prensi Enes Sali'den tarihe geçen gol

Burak Elmas: Fatih Terim'e izin vermeyiz

Rıza Çalımbay'dan milli takım açıklaması

Kovid dönemini gözyaşlarıyla anlatan Mustafa Reşit Akçay: 10 kişiden birinin kurtulduğu bir ECMO makinesinden çıktım

Ahmet Nur Çebi'den Avcı'ya: Sen benimle niye konuşmuyorsun?

Cristiano Ronaldo otobüste kendisine rekoru getiren gollerini izlerken görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tokyo Paralimpik Oyunları şampiyonu Abdullah Öztürk'e tebrik telefonu

Paralimpik Oyunları’nda ilk altın madalya Abdullah Öztürk’ten

ABD'de bir George Floyd vakası daha: Yıldız basketbolcuya elektroşok verdiler

Milli judocu Zeynep Çelik Japon rakibini altın skorla yenerek bronz madalyanın sahibi oldu

Marius Sumudica kovulduğu kulübü Cluj'un antrenmanına alınmadı

Honduras’ta linç edileceğini düşünen hakem silah çekti

Takım arkadaşına saldıran Marcao'dan açıklama: Kardeşim Kerem'den özür diliyorum

PSG Messi transferini paylaştığı videoyla duyurdu

Altay Bayındır'a Giresunspor taraftarından tepki: Giresun lan burası hayırdır

Yurda dönen Busenaz Sürmeneli: Çocukluk hayalim olan altın madalya avuçlarımın içinde

Vitor Pereira'dan taraftara 'işime karışma' tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan altın madalya alan Busenaz Sürmeneli'ye tebrik telefonu

Özel sporcunun Busenaz'ın olimpiyat şampiyonluğu sonrası duygulandıran sevinci

Olimpiyat şampiyonu milli boksör Busenaz Sürmeneli: Cumhurbaşkanımıza bir söz vermiştim

Olimpiyat şampiyonu Busenaz Sürmeneli göz yaşlarıyla İstiklal Marşı'nı okudu: "Bekle dedik beklediler getirdik"

Tokyo'da finale yükselen Busenaz Sürmeneli'den mesaj var: Bana dua eden elleriniz hiçbir zaman inmesin

Milli boksörümüz Busenaz Sürmeneli'den mesaj var: O yangınları çıkaranlar... Bir ölür bin diriliriz

Eda Erdem: Kaçırdığımız şey çok büyük

Tokyo 2020 erkekler yüksek atlamada çifte şampiyon: Madalyayı paylaştılar

Yasemin Adar'dan tarihi başarı

Bronz madalya Rıza Kayaalp'in

Olimpiyat şampiyonu Mete Gazoz yurda döndü

Bakan Kasaoğlu'nun Tokyo'daki büyük sevinci

GrupLig

Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
2 : 0
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
1 : 1
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
1 : 1
FC Tokyo FC Tokyo
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
5 : 1
Yokohama FC Yokohama FC
Oita Trinita Oita Trinita
1 : 1
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
0 : 1
Sagan Tosu Sagan Tosu
Kashima Antlers Kashima Antlers
1 : 3
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
2 : 0
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Vissel Kobe Vissel Kobe
1 : 0
Gamba Osaka Gamba Osaka
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
1 : 2
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
3 : 2
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
1 : 1
Vissel Kobe Vissel Kobe
FC Tokyo FC Tokyo
3 : 2
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
2 : 2
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
1 : 5
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Yokohama FC Yokohama FC
1 : 2
Oita Trinita Oita Trinita
Sagan Tosu Sagan Tosu
2 : 0
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
1 : 0
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
2 : 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
3 : 3
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
0 : 1
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
FC Tokyo FC Tokyo
2 : 3
Vissel Kobe Vissel Kobe
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
2 : 0
Yokohama FC Yokohama FC
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
1 : 3
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
2 : 1
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers Kashima Antlers
3 : 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
2 : 0
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Sagan Tosu Sagan Tosu
5 : 0
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
2 : 1
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
1 : 2
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Yokohama FC Yokohama FC
1 : 4
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
3 : 1
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Kashima Antlers Kashima Antlers
1 : 1
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
1 : 0
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Vissel Kobe Vissel Kobe
0 : 1
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
3 : 0
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
0 : 0
Sagan Tosu Sagan Tosu
Oita Trinita Oita Trinita
1 : 1
FC Tokyo FC Tokyo
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
1 : 0
Kashima Antlers Kashima Antlers
FC Tokyo FC Tokyo
3 : 2
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
0 : 0
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
3 : 0
Yokohama FC Yokohama FC
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
1 : 0
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
1 : 0
Oita Trinita Oita Trinita
Vissel Kobe Vissel Kobe
1 : 1
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
1 : 0
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Sagan Tosu Sagan Tosu
2 : 0
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
3 : 4
Vissel Kobe Vissel Kobe
FC Tokyo FC Tokyo
2 : 1
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
2 : 1
Yokohama FC Yokohama FC
Sagan Tosu Sagan Tosu
0 : 0
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Oita Trinita Oita Trinita
1 : 3
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
0 : 0
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
0 : 5
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Kashima Antlers Kashima Antlers
0 : 1
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
1 : 2
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
1 : 0
Sagan Tosu Sagan Tosu
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
1 : 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
0 : 0
FC Tokyo FC Tokyo
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
0 : 2
Vissel Kobe Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
0 : 0
Gamba Osaka Gamba Osaka
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
1 : 2
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
2 : 1
Kashima Antlers Kashima Antlers
Yokohama FC Yokohama FC
1 : 1
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
2 : 0
Oita Trinita Oita Trinita
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
0 : 3
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
1 : 0
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Kashima Antlers Kashima Antlers
2 : 1
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Vissel Kobe Vissel Kobe
1 : 0
Oita Trinita Oita Trinita
FC Tokyo FC Tokyo
2 : 1
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
0 : 2
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
0 : 0
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
1 : 0
Sagan Tosu Sagan Tosu
Yokohama FC Yokohama FC
0 : 3
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Gamba Osaka Gamba Osaka
0 : 0
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
1 : 0
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
0 : 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
2 : 2
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
2 : 2
Kashima Antlers Kashima Antlers
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
0 : 0
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
FC Tokyo FC Tokyo
2 : 4
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Sagan Tosu Sagan Tosu
3 : 0
Yokohama FC Yokohama FC
Oita Trinita Oita Trinita
0 : 3
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
1 : 0
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Vissel Kobe Vissel Kobe
1 : 1
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
1 : 0
Gamba Osaka Gamba Osaka
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
1 : 2
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Sagan Tosu Sagan Tosu
0 : 1
Gamba Osaka Gamba Osaka
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
3 : 1
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
1 : 0
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
1 : 3
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
0 : 1
Kashima Antlers Kashima Antlers
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
1 : 0
FC Tokyo FC Tokyo
Yokohama FC Yokohama FC
2 : 2
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Oita Trinita Oita Trinita
0 : 1
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
0 : 0
Vissel Kobe Vissel Kobe
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
1 : 1
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
1 : 0
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
1 : 2
Sagan Tosu Sagan Tosu
Gamba Osaka Gamba Osaka
0 : 0
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
2 : 0
Gamba Osaka Gamba Osaka
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
2 : 1
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
FC Tokyo FC Tokyo
1 : 2
Sagan Tosu Sagan Tosu
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
5 : 0
Yokohama FC Yokohama FC
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
1 : 2
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
5 : 1
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Kashima Antlers Kashima Antlers
1 : 1
Vissel Kobe Vissel Kobe
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
1 : 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
3 : 2
Oita Trinita Oita Trinita
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
0 : 4
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
FC Tokyo FC Tokyo
0 : 3
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
1 : 0
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
2 : 0
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Vissel Kobe Vissel Kobe
3 : 0
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Sagan Tosu Sagan Tosu
2 : 0
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Yokohama FC Yokohama FC
0 : 3
Kashima Antlers Kashima Antlers
Oita Trinita Oita Trinita
1 : 0
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
0 : 0
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
1 : 1
Gamba Osaka Gamba Osaka
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
3 : 2
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Sagan Tosu Sagan Tosu
0 : 0
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
1 : 0
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Gamba Osaka Gamba Osaka
0 : 2
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
2 : 0
Vissel Kobe Vissel Kobe
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
1 : 0
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
1 : 1
Yokohama FC Yokohama FC
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
2 : 0
Oita Trinita Oita Trinita
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
1 : 2
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
2 : 0
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Kashima Antlers Kashima Antlers
3 : 0
FC Tokyo FC Tokyo
Gamba Osaka Gamba Osaka
1 : 2
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
2 : 2
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
0 : 2
Kashima Antlers Kashima Antlers
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
0 : 1
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
0 : 3
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Kashima Antlers Kashima Antlers
5 : 3
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Oita Trinita Oita Trinita
1 : 1
Sagan Tosu Sagan Tosu
Vissel Kobe Vissel Kobe
1 : 1
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
0 : 4
FC Tokyo FC Tokyo
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
0 : 1
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Yokohama FC Yokohama FC
2 : 0
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
2 : 0
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Gamba Osaka Gamba Osaka
0 : 3
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
2 : 0
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Sagan Tosu Sagan Tosu
2 : 1
Kashima Antlers Kashima Antlers
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
2 : 1
Oita Trinita Oita Trinita
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
3 : 1
Yokohama FC Yokohama FC
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
2 : 0
Vissel Kobe Vissel Kobe
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
2 : 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
1 : 1
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
0 : 0
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
FC Tokyo FC Tokyo
1 : 0
Gamba Osaka Gamba Osaka
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
1 : 2
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Kashima Antlers Kashima Antlers
1 : 0
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Yokohama FC Yokohama FC
1 : 1
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
1 : 1
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
2 : 2
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Oita Trinita Oita Trinita
0 : 1
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
0 : 0
Sagan Tosu Sagan Tosu
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
1 : 2
Vissel Kobe Vissel Kobe
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
3 : 0
FC Tokyo FC Tokyo
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
0 : 1
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Gamba Osaka Gamba Osaka
2 : 1
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
1 : 2
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
2 : 1
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Vissel Kobe Vissel Kobe
1 : 1
Sagan Tosu Sagan Tosu
FC Tokyo FC Tokyo
0 : 0
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
1 : 1
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Oita Trinita Oita Trinita
2 : 1
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
1 : 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Gamba Osaka Gamba Osaka
2 : 0
Yokohama FC Yokohama FC
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
0 : 0
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
2 : 1
Kashima Antlers Kashima Antlers
Yokohama FC Yokohama FC
0 : 2
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
0 : 0
Gamba Osaka Gamba Osaka
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
1 : 2
Vissel Kobe Vissel Kobe
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
2 : 0
Oita Trinita Oita Trinita
Yokohama FC Yokohama FC
0 : 1
FC Tokyo FC Tokyo
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
1 : 0
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Kashima Antlers Kashima Antlers
1 : 1
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
2 : 3
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Vissel Kobe Vissel Kobe
5 : 0
Yokohama FC Yokohama FC
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
1 : 1
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Oita Trinita Oita Trinita
0 : 0
Kashima Antlers Kashima Antlers
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
2 : 0
Sagan Tosu Sagan Tosu
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
0 : 0
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
0 : 1
FC Tokyo FC Tokyo
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
0 : 1
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Yokohama FC Yokohama FC
1 : 1
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Kashima Antlers Kashima Antlers
4 : 0
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
2 : 0
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
2 : 4
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
FC Tokyo FC Tokyo
3 : 0
Oita Trinita Oita Trinita
Vissel Kobe Vissel Kobe
3 : 1
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
1 : 1
Sagan Tosu Sagan Tosu
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
1 : 2
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
0 : 0
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
1 : 0
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
1 : 0
Oita Trinita Oita Trinita
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
2 : 0
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
1 : 1
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Oita Trinita Oita Trinita
1 : 0
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
2 : 2
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
0 : 1
Yokohama FC Yokohama FC
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
0 : 1
FC Tokyo FC Tokyo
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
2 : 1
Kashima Antlers Kashima Antlers
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
0 : 2
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
0 : 1
Gamba Osaka Gamba Osaka
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
1 : 1
Vissel Kobe Vissel Kobe
Sagan Tosu Sagan Tosu
3 : 1
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Gamba Osaka Gamba Osaka
1 : 2
Vissel Kobe Vissel Kobe
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
3 : 3
FC Tokyo FC Tokyo
Gamba Osaka Gamba Osaka
0 : 1
Kashima Antlers Kashima Antlers
Sagan Tosu Sagan Tosu
3 : 3
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Gamba Osaka Gamba Osaka
0 : 1
Oita Trinita Oita Trinita
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
0 : 1
Gamba Osaka Gamba Osaka
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
0 : 1
Gamba Osaka Gamba Osaka
Gamba Osaka Gamba Osaka
2 : 3
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
2 : 1
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Yokohama FC Yokohama FC
2 : 0
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Vissel Kobe Vissel Kobe
1 : 2
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
2 : 2
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
2 : 1
Gamba Osaka Gamba Osaka
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
1 : 1
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Oita Trinita Oita Trinita
0 : 2
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
1 : 2
Kashima Antlers Kashima Antlers
Sagan Tosu Sagan Tosu
1 : 0
FC Tokyo FC Tokyo
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
0 : 0
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
2 : 0
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
0 : 1
Gamba Osaka Gamba Osaka
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
3 : 2
FC Tokyo FC Tokyo
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
0 : 0
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
2 : 1
Sagan Tosu Sagan Tosu
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
0 : 0
Yokohama FC Yokohama FC
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
5 : 1
Oita Trinita Oita Trinita
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
1 : 0
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Kashima Antlers Kashima Antlers
3 : 0
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
2 : 1
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
5 : 0
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Vissel Kobe Vissel Kobe
1 : 0
Kashima Antlers Kashima Antlers
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
0 : 1
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
1 : 3
Sagan Tosu Sagan Tosu
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
1 : 1
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Gamba Osaka Gamba Osaka
0 : 0
FC Tokyo FC Tokyo
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
1 : 1
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
3 : 1
Yokohama FC Yokohama FC
Oita Trinita Oita Trinita
1 : 1
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
1 : 0
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
0 : 2
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
1 : 2
FC Tokyo FC Tokyo
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
1 : 0
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Sagan Tosu Sagan Tosu
0 : 4
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Oita Trinita Oita Trinita
1 : 3
Vissel Kobe Vissel Kobe
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
1 : 0
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Yokohama FC Yokohama FC
3 : 1
Gamba Osaka Gamba Osaka
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
0 : 4
Kashima Antlers Kashima Antlers
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
0 : 1
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
1 : 5
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
0 : 2
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Vissel Kobe Vissel Kobe
0 : 1
FC Tokyo FC Tokyo
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
4 : 1
Oita Trinita Oita Trinita
Gamba Osaka Gamba Osaka
0 : 1
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
0 : 2
Kashima Antlers Kashima Antlers
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
1 : 1
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
2 : 1
Yokohama FC Yokohama FC
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
0 : 1
Sagan Tosu Sagan Tosu
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
0 : 0
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
3 : 0
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
1 : 1
Vissel Kobe Vissel Kobe
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
0 : 3
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
3 : 0
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
0 : 2
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Yokohama FC Yokohama FC
0 : 2
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Kashima Antlers Kashima Antlers
0 : 3
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Oita Trinita Oita Trinita
2 : 0
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
- : -
Vissel Kobe Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
1 : 3
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Sagan Tosu Sagan Tosu
2 : 1
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Gamba Osaka Gamba Osaka
2 : 3
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
FC Tokyo FC Tokyo
0 : 1
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
0 : 3
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Vissel Kobe Vissel Kobe
1 : 0
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Kashima Antlers Kashima Antlers
3 : 1
Gamba Osaka Gamba Osaka
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
1 : 1
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
1 : 3
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
FC Tokyo FC Tokyo
4 : 0
Yokohama FC Yokohama FC
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
2 : 0
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Sagan Tosu Sagan Tosu
0 : 0
Oita Trinita Oita Trinita
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
2 : 1
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
2 : 1
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
- : -
Vissel Kobe Vissel Kobe
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
- : -
Kashima Antlers Kashima Antlers
Yokohama FC Yokohama FC
- : -
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
FC Tokyo FC Tokyo
- : -
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
- : -
Sagan Tosu Sagan Tosu
Gamba Osaka Gamba Osaka
- : -
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
- : -
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
- : -
Oita Trinita Oita Trinita
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
- : -
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
- : -
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
- : -
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
- : -
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Vissel Kobe Vissel Kobe
- : -
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
- : -
Sagan Tosu Sagan Tosu
Oita Trinita Oita Trinita
- : -
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Kashima Antlers Kashima Antlers
- : -
Yokohama FC Yokohama FC
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
- : -
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Gamba Osaka Gamba Osaka
- : -
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
- : -
FC Tokyo FC Tokyo
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
- : -
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
- : -
Gamba Osaka Gamba Osaka
Yokohama FC Yokohama FC
- : -
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
- : -
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Sagan Tosu Sagan Tosu
- : -
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Oita Trinita Oita Trinita
- : -
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
FC Tokyo FC Tokyo
- : -
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Kashima Antlers Kashima Antlers
- : -
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
- : -
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
- : -
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Vissel Kobe Vissel Kobe
- : -
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
- : -
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
- : -
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
- : -
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
- : -
Vissel Kobe Vissel Kobe
Gamba Osaka Gamba Osaka
- : -
Sagan Tosu Sagan Tosu
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
- : -
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
- : -
Oita Trinita Oita Trinita
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
- : -
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
FC Tokyo FC Tokyo
- : -
Kashima Antlers Kashima Antlers
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
- : -
Yokohama FC Yokohama FC
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
- : -
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Oita Trinita Oita Trinita
- : -
Gamba Osaka Gamba Osaka
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
- : -
Yokohama FC Yokohama FC
Sagan Tosu Sagan Tosu
- : -
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Kashima Antlers Kashima Antlers
- : -
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
- : -
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Vissel Kobe Vissel Kobe
- : -
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
- : -
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
- : -
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
- : -
FC Tokyo FC Tokyo
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
- : -
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Vissel Kobe Vissel Kobe
- : -
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
- : -
Gamba Osaka Gamba Osaka
Yokohama FC Yokohama FC
- : -
Sagan Tosu Sagan Tosu
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
- : -
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
- : -
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
- : -
Oita Trinita Oita Trinita
FC Tokyo FC Tokyo
- : -
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
- : -
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
- : -
Kashima Antlers Kashima Antlers
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
- : -
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Yokohama FC Yokohama FC
- : -
Vissel Kobe Vissel Kobe
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
- : -
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Sagan Tosu Sagan Tosu
- : -
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Gamba Osaka Gamba Osaka
- : -
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
- : -
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
FC Tokyo FC Tokyo
- : -
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
- : -
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
- : -
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
Kashima Antlers Kashima Antlers
- : -
Oita Trinita Oita Trinita
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
- : -
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
Kashima Antlers Kashima Antlers
- : -
Sagan Tosu Sagan Tosu
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
- : -
Gamba Osaka Gamba Osaka
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
- : -
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
- : -
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
Vissel Kobe Vissel Kobe
- : -
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
- : -
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
- : -
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
- : -
FC Tokyo FC Tokyo
Oita Trinita Oita Trinita
- : -
Yokohama FC Yokohama FC
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
- : -
Oita Trinita Oita Trinita
Yokohama Marinos Yokohama Marinos
- : -
Kawasaki Frontale Kawasaki Frontale
Sagan Tosu Sagan Tosu
- : -
Vissel Kobe Vissel Kobe
Yokohama FC Yokohama FC
- : -
Consadole Sapporo Consadole Sapporo
Vegalta Sendai Vegalta Sendai
- : -
Kashima Antlers Kashima Antlers
FC Tokyo FC Tokyo
- : -
Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
- : -
Cerezo Osaka Cerezo Osaka
Nagoya Grampus Nagoya Grampus
- : -
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Gamba Osaka Gamba Osaka
- : -
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
Tokushima Vortis Tokushima Vortis
- : -
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+