Spor Rıdvan Dilmen Ben hiç böyle rezaletler ile karşılaşmadım

Rıdvan Dilmen: Ben hiç böyle rezaletler ile karşılaşmadım

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Beşiktaş-Gaziantep maçının devre arasında yaptığı açıklamalarla gündem oldu. Dilmen, mücadelede yaşanan pozisyonlarda hakemlerin hatalı kararlar verdiğini belirtti ve 'Futbol kariyerim boyunca hiç böyle rezaletler ile karşılaşmadım' ifadesini kullandı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Rıdvan Dilmen: Ben hiç böyle rezaletler ile karşılaşmadım
Rıdvan Dilmen - Futbol yorumcusu

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'in Beşiktaş-Gaziantep maçındaki yorumları dikkat çekti.

Dilmen, ilk yarıdaki pozisyonlarda maçın hakeminin hatalı kararlar verdiğini belirtirken VAR hakeminin ise yaşananlara müdahale etmemesini eleştirdi.

Dilmen'in sözlerinden öne çıkanlar;

  • -"Batshuayi'nin ayağına basılıyor. Arda Kardeşler görmeyebilir. VAR'daki hakem niye çağırmaz? Sportmenliğe aykırı, yaralayıcı ayağını kaldırıp basıyor. Batshuayi sedye ile çıkınca mı VAR'a bakıp kırmızı kart çıkaracaksınız?"
  • -"2 hafta önce Pjanic'in ayağına yaralayıcı darbe. Geçen hafta yine problemler. Bugün Batshuayi'nin ayağına basılıyor. VAR neden çağırmaz? Kırmızı kart neden verilmez?"
  • -"Futbol kariyerim boyunca hiç böyle rezaletler ile karşılaşmadım."

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.