PREMİER LİG

Sala'nın ses kaydı ortaya çıktı: Korkmaya başladım

Cardiff City’nin yeni transferi Emiliano Sala’yı taşıyan uçak havalandıktan kısa bir süre sonra radar sisteminden kaybolmuştu. 2 gündür süren arama kurtarma çalışmalarından henüz bir sonuç çıkmazken Arjantinli futbolcunun uçaktayken arkadaşlarına gönderdiği ses kaydı ortaya çıktı.

Haber Merkezi Yeni Şafak

Nantes’dan Cardiff City’e transfer olan ve takımının kampına katılmak için Galler’e seyahat eden Arjantinli golcü futbolcu Emiliano Sala’yı taşıyan özel uçak Manş Denizi üzerinde radar sisteminden kaybolmuştu.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından yıldız futbolcunun uçakla seyahat ederken arkadaşlarına WhatsApp’tan gönderdiği ses kayıtları ortaya çıktı.

'Korkmaya başladım'

  • Kayıtlarda Sala’nın “Her an parçalarına ayrılacak gibi görünen bir uçağın içindeyim ve Cardiff’e gidiyorum. Eğer benden önümüzdeki 1 buçuk saat içinde haber alamazsanız, beni bulmaları için birilerini mi göndermeleri gerekecek bilmiyorum. Korkmaya başladım.”

Emiliano Sala'nın 'son' ses kaydı
Yeni Şafak

Emiliano Sala'nın 'son' ses kaydı

Cardiff City'nin yeni transferi Emiliano Sala'yı taşıyan uçak havalandıktan kısa bir süre sonra radar sisteminden kaybolmuştu. 2 gündür süren arama kurtarma çalışmalarından henüz bir sonuç çıkmazken Arjantinli futbolcunun uçaktayken arkadaşlarına gönderdiği ses kaydı ortaya çıktı.


Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.