ÖZGÜN

Tüm Türkiye ‘İyi ki varsın Eren!’ diyor

Trabzon’un Maçka ilçesinde dün teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan 16 yaşındaki Eren Bülbül’ün 24 Haziran’da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım Türkiye’yi yasa boğdu. Herkes sosyal medya üzerinden #ErenİyikiVarsın etiketiyle mesajlar paylaşıyor.


Haber Merkezi IHA


PKK’lı teröristlerin girdikleri evden erzak çalarken görüp olayı güvenlik güçlerine haber veren Eren Bülbül, PKK’lıların olabileceği güzergahları göstermek için güvenlik güçleri ile çıktığı arazide teröristlerin kurşunlarına hedef oldu.

Kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit olan 16 yaşındaki şehit Bülbül’ün 1 ay önce kendisine ait sosyal paylaşım sitesinden paylaştığı ‘Biride çıkıp demiyor ki iyi ki varsın Eren’ sözleri gündem oldu. Sosyal medya kullanıcıları tüm paylaşımlarına ‘İyi ki varsın Eren’ sözleri ile paylaştı.

Siz 15'lileri Çanakkale'de mi kaldı sandınız? Nice 15'liler geldi geçti de vermedi bu cennet vatanı düşmana.. #ErenİyikiVarsın pic.twitter.com/ycgnBD1Cb6

Biri değil tüm millet iyiki varsın diyor kardesim. Rabbim rıza makamını nasip etsin. #Ereniyikivarsın pic.twitter.com/jp7AyoI1VC

Tüylerim ürperdi. Mekanın Cennet olsun aslan Kardeşim benim. #Ereniyikivarsın pic.twitter.com/VyWRWrwo93

Yorum

+

Son gelişmelerden anlık haberdar olabilirsiniz.
Yenisafak.com bildirim ile, web sitesine girmeden de haberleri takip edebilirsiniz.