Vakıfbank kredi kartı internet alışveriş kullanımına açma 2017
ÖZGÜN

Vakıfbank kredi kartı internet alışveriş kullanımına açma 2017

Vakıfbank kredi kartını internet alışverişi kullanımına açtırmak için birkaç işlem yapmanız gerekmektedir. 17 Ağustos’ta onay verilmeyen kredi kartları internet alışverişlerinde kullanılmayacak. Başlayacak yeni dönem öncesinde ise vatandaşlar verecekleri onay ile kredi kartlarını internet kullanımına açtırabilecek. Peki Vakıfbank kredi kartı internet alışveriş kullanımına nasıl açılır? İşte Vakıfbank kredi kartı internet alışverişine açma işlemi…

Haber Merkezi Diğer

Vakıfbank kredi kartı internet alışverişine nasıl açılır? 17 Ağustos’ta kredi kartları ile ilgili yeni bir dönem başlıyor. Vatandaşlar onay vermedikleri kredi kartlarını artık 17 Ağustos’tan itibaren internet alışverişlerinde aktif olarak kullanamayacaklar. Yapacağınız ufak birkaç işlemle kredi kartınızı internet alışverişlerinize açabilirsiniz. Peki Vakıfbank kredi kartı internet alışveriş kullanımına nasıl açılır?

Vakıfbank kredi kartını internet alışverişine açma

Yasa gereği VakıfBank Worldcard ile internet üzerinden harcama yapmaya devam edebilmek için 17 Ağustos’a kadar onayınız gerekmektedir. Onay vermemeniz durumunda kartlarınız 17.08.2017 tarihinde internet harcamalarına kapatılacaktır.

Tek bir kartınız için internet alışverişlerinde kullanım onayı vermek isterseniz ONAY yazıp bir boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesini6635’e göndermeniz gerekmektedir.

Ek kartlarınız ve banka kartlarınız dahil tüm kartlarınız için onay vermek isterseniz HEPSİ yazıp 6635’e gönderebilirsiniz.

Not: Her bir kartınız için onay vermeniz durumunda ayrı ayrı SMS gönderimi yapmanız gerekmektedir.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Sinek küçüktür ama mide bulandırır
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.