Video AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş Bir tek vatandaşımızın yüzünü ekşittiğini görmedim
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: Bir tek vatandaşımızın yüzünü ekşittiğini görmedim
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: Bir tek vatandaşımızın yüzünü ekşittiğini görmedim
AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Artvin'in Arhavi ilçesinde yaşanan sel ve heyelan sonrası bölgeye ziyarette bulundu. Kurtulmuş başkanlığındaki heyet, Arhavi Gençlik Merkezi'nde partinin il yöneticileri ve ilçe başkanlarıyla bir araya geldi. Kurtulmuş, burada yaptığı konuşmada, 'Gittiğimiz birçok yerde milletin hayır duasını alıyoruz. Bugün burada, Arhavi'de onlarca kardeşimiz 'Allah razı olsun, çok güzel iş yaptınız' dedi. Bir tek vatandaşımızın yüzünü buruşturduğunu, ekşittiğini görmedim. Bu, Allah'a çok şükür, büyük bir iftihar tablosudur.

'Biz önceden gençliğimizde karakolun önünden geçmekten çekinirdik. Artvin'in, Arhavi'nin köylerinde, mahallelerinde vatandaş için devlet demek, jandarma demekti ve jandarma da sadece korku ve dipçik demekti.' diyen Kurtulmuş, 'Devlet dediğin şey kendisinden korkulan bir şeydi. Şimdi öyle değil. Türkiye'nin her yerinde devlete hizmet eden insanlar vatandaşın emrinde olduğunu biliyorlar. Bu Allah'ın bir lütfudur ve AK Parti'nin siyasal iktidarının Türkiye'ye verdiği en büyük kazanım budur. Bunun kıymetini bilin.' değerlendirmesinde bulundu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.