Video Albayrak Grubu CEOsu Prof Dr Ömer Bolat Hem okudum hem de çalıştım
Albayrak Grubu CEOsu Prof. Dr. Ömer Bolat: Hem okudum hem de çalıştım
Albayrak Grubu CEO'su Prof. Dr. Ömer Bolat: Hem okudum hem de çalıştım
Albayrak Grubu CEO'su Prof. Dr. Ömer Bolat, grubun Youtube kanalı için kayda alınan bir videoda küçük yaşlardan bu yana çalışma serüvenini anlattı. İş hayatını ilk olarak soğuk demircilik yapan babasının yanında tecrübe ettiğini aktaran Bolat, öğrenciyken aynı zamanda da çalıştığını söyledi.

Muavinlikten pazarcılığa birçok alanda çalıştığını aktaran Bolat, üniversitedeyken profesyonel iş hayatına atıldığını ancak bir yandan akademi hayatına tüm hızla devam etmeyi de ihmal etmediğini söyledi. Bu süreçte dilin önemini fark eden Bolat, İngilizce ve Almanca'yı kendi kendine öğrendiğini belirtti.

Hayata erken atılıp zorlu bir serüven yaşamış olmasına rağmen Bolat, geriye dönüp baktığında Allah'a şükrettiğini aktardı. Kendisine verilen işi layığıyla yapmak için çabaladığını ifade eden Bolat, açıklamalarına 'Önüme çıkan fırsatlar konusunda işimi doğru yapmaya çalıştım. Yaptığım işten memnuniyet duyulmasını sağlamaya çalıştım. Bunu yaptığınız zaman zaten huzurlu oluyorsunuz. Başarılı bir performans da ortaya koyarsanız herkes sizi takdir ediyor' sözleriyle son verdi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.