|

Beşiktaş transfer haberleri - Gustavo Gomez için son viraj!

Beşiktaş transfer haberlerinden son dakika gelişmelerini sizler için paylaşıyoruz. Beşiktaş'ın ısrarla kadrosuna katmak istediği, stoper mevkisinde görev alan Paraguay'lı yıldız Gustavo Gomez için Kulübü Lanus'a transferi için son teklifi götürdü.

Yeni Şafak
19:41 - 25/06/2016 Cumartesi
Güncelleme: 20:35 - 25/06/2016 Cumartesi
Diğer

Beşiktaş'ın transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Arjantin'in Lanus takımında futbol hayatını sürdüren 23 yaşındaki Paraguay'lı stoper Gustavo Gomez'le her konuda anlaşma sağlandı.Beşiktaş forması giymek isteyen 23 yaşındaki stoper Gustavo Gomez Kulübü Lanus'a bundan sonraki futbol kariyerini Beşiktaş'ta sürdürmek istediğini bildirdi. G.Gomez'in Klübü Lanus ile büyük ölçü'de anlaşan Beşiktaş aradaki pürüzleri halletmesi halinde en yakın zamanda transferin açıklanacağı bekleniyor. Beşiktaş transfer haberlerini en sıcak haliyle Yenişafak.com'dan takip edebilirsiniz.
Kamil Glik, Monaco'ya çok yakın.


İtalya basınına göre, adı uzun süre Beşiktaş ile anılan Kamil Glik'in Monaco'ya transferi bitmek üzere.


Sky Sport Italia'nın haberine göre, Monaco Kamil Glik için Torino'ya 11,5 milyon Euro bonservis bedeli ödeyecek.


Polonya'nın EURO2016 kadrosunda da yer alan başarılı defans oyuncusu yıllık 2 milyon Euro'dan 5 yıllık sözleşmeye imza atacak.Beşiktaş, transfer etmek için uzun süre uğraş verdiği Glik'ten yüksek maliyetleri nedeniyle vazgeçmişti.
#Gustavo Gomez
#Beşiktaş
#Transfer Haberleri
8 yıl önce