Dünya ABDde misafirlikte pitbull dehşeti 17 aylık bebeği parçalayarak öldürdü

ABD'de 17 aylık bebeği misafirlikte pitbull cinsi köpekler parçalayarak öldürdü

ABD'de misafirlikte pitbull dehşeti: 17 aylık bebeği parçalayarak öldürdü

ABD’de 4 Temmuz günü komşularında düzenlenen Bağımsızlık Günü kutlamasına katılan ailenin 17 aylık bebeğini evdeki iki pitbull cinsi köpek parçalayarak öldürdü. Ev sahibinin üst kattan sesleri duyması üzerine bebeğin oyun oynadığı yere çıktığı ve köpeklerin minik bebeği ısırdığını olaya müdahale etmeye çalıştığı ancak, bebeğin olay yerinde hayatını kaybettiği ifade edildi.

Haber Merkezi DHA

ABD’nin Illinois eyaletinde, pitbull dehşeti yaşandı. Olay, Marley Grace Wilander adındaki 17 aylık bir bebeğin ailesiyle misafir olarak gittiği komşusunun evinde, üst kattaki bir odada oyun oynadığı sırada, pitbull cinsi köpek tarafından parçalanarak öldürülmesiyle meydana geldi. 4 Temmuz Cumartesi günü komşularının evinde düzenlenen Bağımsızlık Günü kutlamasına katılan aile, çocukları Marley’i, komşularının üst kattaki odasında bulunan etrafı parmaklıklı çocuk oyun yerine bıraktı.

DHA
Marley Grace Wilander

İKİ PİTBULL TARAFINDAN ISIRILDI

  • Gecenin sonunda evin bodrumunda kilitli olan komşularının 2 pitbull cinsi köpeği bir süre sonra dışarı çıktı. Evin sahibinin üst kattan sesleri duyması üzerine Wilander'ın oyun oynadığı yere çıktığı ve köpeklerin minik bebeği ısırdığını olaya müdahale etmeye çalıştığı ancak, bebeğin olay yerinde hayatını kaybettiği ifade edildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

DHA
Marley Grace Wilander

İstanbul'da sokak ortasında pitbull dehşeti
GÜNDEM
İstanbul'da sokak ortasında pitbull dehşeti

Bıçaklı dehşet: Havlayan 2 köpeği ve sahibini bıçakladılar
GÜNDEM
Bıçaklı dehşet: Havlayan 2 köpeği ve sahibini bıçakladılar
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.