Dünya Bidena ABDlilerden protesto Bizim başkanımız değilsin

Biden'a ABD'lilerden protesto: Bizim başkanımız değilsin!

ABD Başkanı Joe Biden, ekonomi ajandasını ve altyapı paketini anlatmak için gittiği Connecticut eyaletinde, eski Başkan Donald Trump taraftarlarının protestosuyla karşılandı. Protestocular, Biden aleyhine 'Hainler!' ve 'Bizim başkanımız değil!' ifadelerini kullandı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Bidena ABDlilerden protesto: Bizim başkanımız değilsin!
Protestocular Biden aleyhine sloganlar yazılı pankartlar taşıdı.

ABD Başkanı Joe Biden, ekonomi ajandasını ve altyapı paketini anlatmak için gittiği Connecticut eyaletinde, eski Başkan Donald Trump taraftarlarının protestosuyla karşılandı.

BİDEN'A CONNECTİCUT'TA PROTESTO: HAİN!

Biden, ekonomik reform çabalarını, Kongreye sundukları altyapı paketini ve bu paketteki çocuk yardımlarını anlatmak için cuma günü Connecticut'a gitti.

Ziyareti kapsamında Hartford'da yapacağı konuşma alanının önünde Biden, Trump destekçilerinin protestosuyla karşılandı.

Protestocular Biden aleyhine sloganlar atarken, elllerinde "Biden bizim başkanımız değil." "Hainler" yazılı pankartlar taşıdı.

ŞAKA GİBİ: İNSAN HAKLARI MERKEZİ AÇTI

Biden, buradan sonra Connecticut Üniversitesi bünyesinde kurulan insan hakları merkezinin açılışına katılarak ziyaretini tamamladı.

ABD Başkanı Joe Biden'ın destekçileri azalıyor: Güven oranı 11 puan birden düştü
DÜNYA
ABD Başkanı Joe Biden'ın destekçileri azalıyor: Güven oranı 11 puan birden düştü

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.