|

Jennifer Lopez Rumlara boyun eğdi

Rum radyosu, Jennifer Lopez'in, KKTC'deki konserini iptal ettiğini açıkladı. Lopez'in resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, "Jennifer Lopez insan haklarını suistimal eden hiçbir devleti, ülkeyi ya da rejimi bilerek desteklememektedir' denildi.

00:00 - 9/07/2010 Cuma
Güncelleme: 13:34 - 9/07/2010 Cuma
Yeni Şafak
Jennifer Lopez Rumlara boyun eğdi
Jennifer Lopez Rumlara boyun eğdi

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'in, KKTC'nin Girne bölgesinde yapılan ve Kıbrıs Barış Harekatı'nın yıl dönümü olan 20 Temmuz'da resmi açılışı yapılacak olan Cratos Premium Hotel'in gala gecesinde vereceği konseri iptal etti.


Rum radyosu, Lopez'in, 'Rum ve Yunalıların tepkileri üzerine kararını gözden geçirdiğini ve KKTC'ye gitme kararını iptal ettiğini açıkladığını' duyurdu.


Lopez'in, 24 Temmuzda, Cratos Premium Hotel'de sahneye çıkması planlıyordu.NTV'nin internet sitesindeki haberine göre, Oteli inşa eden Boz Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Bozoğlu, önceki gün yaptığı açıklamada, Rumların, açılışı yapılacak Girne'deki Cratos Premium Hotel'de vereceği konseri engellemeye çalıştığı ünlü şarkıcı Jennifer Lopez ile kontratlarının devam ettiğini belirterek, 'Bir sıkıntı gözükmüyor, inşallah kendisini misafir edeceğiz' demişti.
Jennifer Lopez'in resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, "Jennifer Lopez insan haklarını suistimal eden hiçbir devleti, ülkeyi ya da rejimi bilerek desteklememektedir. Bu iptal kararını vermesi Lopez'e, mevcut durumun ve Kıbrıs'taki şartlar göz önünde bulundurularak danışmanları tarafından tavsiye edilmiştir. Bu, bölgenin politik gerçeklerine olan hassasiyetimiz sonucu verilmiş bir ekip kararıdır" ifadeleri yer aldı.

14 yıl önce