Dünya Trumptan avukat ekibine Beni rezil ettiniz aptallar

Trump'tan avukat ekibine: Beni rezil ettiniz aptallar

Seçim yenilgisini kabul eden ABD Başkanı Donald Trump avukatlarına öfkeli. Trump'ın sonuçları yargıya götürmeleri için seferber ettiği avukat ekibine 'kendisini rezil eden aptallar sürüsü' gözüyle baktığı iddia edildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak Diğer
Trumptan avukat ekibine: Beni rezil ettiniz aptallar
Donald Trump

ABD'de seçimi kaybettiğini kabul eden Donald Trump'ın avukatlarıyla arası bozuldu.

ABD'de 3 Kasım seçimlerini gerçekten kaybettiğini kabul etmeyen ve hile suçlamalarını devam ettiren Başkan Donald Trump'ın sonuçları yargıya götürmeleri için seferber ettiği avukat ekibine 'kendisini rezil eden aptallar sürüsü' gözüyle baktığı iddia edildi.

Trump pes etti: Yönetimi Biden'ın ekibine devretmeye başladı
DÜNYA
Trump pes etti: Yönetimi Biden'ın ekibine devretmeye başladı

AVUKATLARINA KIZGIN

NBC News, Başkan Donald Trump'ın tepkilerine yakından aşina ABD'li yetkililerle konuştu.

Yetkililer, Trump'ın 'hukuk ekibinin seçim süreciyle ilgili itirazlarını yargıya taşıyış şeklinden memnun olmadığını ve avukatlarının kendisini berbat gösteren aptallar olduğunu düşündüğünü' söyledi.

Sputnik'te yer alan habere göre Trump'ın özellikle kişisel avukatıyken seçim hilesi davalarının başına getirdiği Rudy Giuliani'nin basın toplantısındaki görünüşünden şikayet ettiği belirtildi.

ABD'nin en sıra dışı başkanı: Donald Trump
OYNAT 02:10
ABD'nin en sıra dışı başkanı: Donald Trump
ABD Başkanı Donald Trump, ülke tarihinin en sansasyonel başkanı. Yaptığı açıklamalar, gazetecilerle tartışmaları, iç ve dış politikada aldığı kararları çok konuşulan Trump, ABD'nin en 'tuhaf' başkanlık dönemlerinden birine imza attı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.