Ekonomi Bakan Dönmez Bor katkılı el dezenfektanının seri üretimine başlıyoruz

Bakan Dönmez: Bor katkılı el dezenfektanının seri üretimine başlıyoruz

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez, "Ar-Ge çalışmasını tamamladığımız bor katkılı el dezenfektanının seri üretimine başlıyoruz" dedi.

Haber Merkezi AA
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Dönmez.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında bor katkılı el dezenfektanının seri üretimine başlanacağını duyurdu.

Dönmez, Twitter hesabından paylaştığı mesajda, Kovid-19 önlemleri kapsamında enerjide kesintisiz hizmet için atılan adımları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a arz ettiklerini belirtti.

Bakan Dönmez, "Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla, Ar-Ge çalışmasını tamamladığımız bor katkılı el dezenfektanının seri üretimine başlıyoruz. En kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bakanlarla video konferansla görüştü: Enerji Bakanı bor madeninden üretilen dezenfektanı tanıttı
FOTOĞRAF 10
Title
Toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan'a İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın da eşlik etti.
Title
Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile görüşmesinde Bu kadar yakın olmamanız lazım birbirinize. Kaç metre var aranızda. En az 1.5 metre olmalı diyerek sosyal mesafe uyarısında bulundu.
Title
Bakan Çavuşoğlu'nun Bakanlığımızın en büyük odası burası yanıtı karşısında gülümseyen Erdoğan, Sen yeni inşaatı istiyorsun. Sen yerim dar diyorsun yani ifadelerini kullandı. Enerji Bakanı Fatih Dönmez ise bor madeninden üretilen el dezenfektanını Cumhurbaşkanı Erdoğan'a tanıttı.
Title
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gerçekten söylediğiniz şu dezenfektan hakikaten bu işi gördüğüne göre çok ciddi bir reklam kampanyasına girip şu dezenfektanla bu açığı kapayalım. Bundan bize de bir gönderin şeklinde konuştu.
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Cumhurbaşkanı Erdoğan bakanlarla video konferansla görüştü: Enerji Bakanı bor madeninden üretilen dezenfektanı tanıttı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bakanlarla video konferans ile görüştü. Enerji Bakanı Fatih Dönmez, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a bor madeninden üretilen el dezenfektanını anlattı.


Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.