Ekonomi Taksilere sigara yasağı geliyor Şoför de yolcu da içmeyecek

Taksilere sigara yasağı geliyor: Şoför de yolcu da içmeyecek

New York'ta düzenlenecek Birleşmiş Milletler 74. Genel Kurulu genel görüşmelerine katılmak üzere ABD'ye gidişi öncesinde Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nde basın toplantısı düzenleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, taksilerde şoför ve yolcuyu kapsayacak sigara yasağının uygulanacağını açıkladı.

Haber Merkezi Yeni Şafak
Taksilerdeki sigara yasağı yazılı ola
Taksilerdeki sigara yasağı yazılı ola

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD ziyareti öncesi basın toplantısı düzenledi.

Fırat'ın doğusunda yapılacak olası operasyon ve bölgedeki YPG/PKK gibi terör örgütlerine verilen desteklere ilişkin soruları yanıtlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, sigara ve nargile kullanımıyla ilgili olarak önümüzdeki dönemde uygulamaya alınacak yaptırımlarla ilgili de bilgi verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler 74. Genel Kurulu genel görüşmelerine katılmak üzere ABD'ye gitti.

Erdoğan konuyla ilgili olarak;

''Ben yolda görüyorum, takside şoför araç kullanırken sigara içiyor. Ben bunları görünce uyarıyorum. Bundan sonra yazılı olarak da belirlenecek ve artık şoför de sigara kullanamayacak.

Aracı kullanan da yolculuk eden de sigara kullanamayacak.

Nargile ile ilgili de adımlar atacağız. Nargile sigaradan daha zararsızdır diyenler saflığa yatıyor. Nargile sigaradan daha zararlıdır" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sınır hattında hazırlıklar tamamlandı
DÜNYA
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sınır hattında hazırlıklar tamamlandı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.