Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Ekonomi Ziraat Bankasından borcu olanlara müjde Ödeme kolaylığı sağlanacak

Ziraat Bankası'ndan borcu olanlara müjde: Ödeme kolaylığı sağlanacak

Ziraat Bankası, takipte borcu olan müşterilerine yeni bir ödeme kolaylığı getirdi. Yapılandırma sınırı, kurumsal ve tarımsal kredilerde 500 bin lira, bireysel kredilerde ise 100 bin lira olarak belirlendi. Takipte borcu bulunan müşteriler için getirilen bu uygulamanın, 8 Mart ile 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olacağı bildirildi.

Haber Merkezi Diğer
Ziraat Bankasından borcu olanlara müjde: Ödeme kolaylığı sağlanacak
Arşiv

Ziraat Bankası, 31 Aralık 2020 itibarıyla takip hesaplarına intikal eden kredilere ödeme kolaylığı imkanı getirdi. Yapılandırma sınırı, kurumsal ve tarımsal kredilerde 500 bin lira, bireysel kredilerde ise 100 bin lira olarak belirlendi. Ziraat Bankası’ndan yapılan açıklamada, pandemi döneminde uygun koşullarla hem bireysel hem de kurumsal müşterileri için uygulanan kredi paketlerine ilave olarak şimdi de takipte borcu bulunan müşterilerine yeni bir ödeme imkanı sağlandığı bildirildi.

Kamu arazileri için önemli karar: Borçlar 1 yıl ertelendi
EKONOMİ
Kamu arazileri için önemli karar: Borçlar 1 yıl ertelendi

  • Açıklamaya göre, temerrüt faizi dahil takip borcu 1 milyon TL’yi geçmemek üzere; bireysel, tarımsal ve kurumsal müşteriler için takibe intikal bakiyesi, belirlenen tutarlar içerisinde kalan müşteriler, takipteki borçlarını tek seferde ödemek kaydıyla bu imkandan yararlanabilecekler.

Çiftçiye borç yapılandırma müjdesi yolda
EKONOMİ
Çiftçiye borç yapılandırma müjdesi yolda

8 Mart - 30 Hazirana arsında geçerli

Yeni imkandan yararlanmak isteyen müşteriler, borçların takibe alındığı tarihten sonraki dönem için temerrüt veya başka ad altında herhangi bir faiz ödemeyecekler. Açıklamada takipte borcu bulunan müşteriler için getirilen bu uygulamanın, 8 Mart ile 30 Haziran tarihleri arasında geçerli olacağı bildirildi.

Borcunu yapılandıranlar dikkat: Son gün 1 Mart
EKONOMİ
Borcunu yapılandıranlar dikkat: Son gün 1 Mart

Banka sayısı 12'ye çıktı: Kredi borçlarını erteleyecekler
EKONOMİ
Banka sayısı 12'ye çıktı: Kredi borçlarını erteleyecekler
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.