Gündem Bakan Soyludan memurlara tehdit savuran Kılıçdaroğluna Hesabı yol arkadaşın PKKnın siyasi taşeronuna mı yoksa FETÖye mi sordurursun

Bakan Soylu'dan memurlara tehdit savuran Kılıçdaroğlu'na: Hesabı yol arkadaşın PKK'nın siyasi taşeronuna mı yoksa FETÖ'ye mi sordurursun

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yayımladığı videoyla devlet memurlarını, "Hesap soracağız" diyerek tehdit eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na tepki gösterdi. Bakan Soylu, "Hesabı yol arkadaşların PKK’nın siyasi taşeronuna mı yoksa FETÖ'ye mi sordurursun." diye sordu.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Bakan Soyludan memurlara tehdit savuran Kılıçdaroğluna: Hesabı yol arkadaşın PKKnın siyasi taşeronuna mı yoksa FETÖye mi sordurursun
Süleyman Soylu - Kemal Kılıçdaroğlu

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, devlet memurlarını ve bürokratlarını, "Bu size son çağrıdır. ‘Emir almıştım' diyerek bu kirli işlerden sıyrılamazsınız. Size kanun dışı her ne yaptırılıyorsa, Pazartesi itibariyle durun." diyerek açıkça tehdit etti.

Söz konusu açıklamalara ilişkin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da Twitter hesabından bir paylaşım yaptı.

"HEYT DEMİŞ, ÇOK KORKTUK"

Kılıçdaroğlu'nu beceriksiz ve niteliksiz olarak nitelendiren Bakan Soylu, "Sarhoş narasıyla kapatmaya çalışan Kılıçdaroğlu, "Heyyt!" demiş. Çok korktuk(!)" ifadelerini kullandı.

"HESABI PKK TAŞERONUNA MI FETÖ'YE Mİ SORDURURSUN?"

CHP liderinin "Hesap soracağız" çıkışına da tepki gösteren Soylu, "Hesabı yol arkadaşların PKK’nın siyasi taşeronuna mı yoksa FETÖ'ye mi sordurursun. Milletimiz senin "NE" olduğunu, çok iyi biliyor Kılıçdaroğlu..." dedi.

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na tepki: Bunun adı Yassıada zihniyetidir
GÜNDEM
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten Kılıçdaroğlu'na tepki: Bunun adı Yassıada zihniyetidir

Akbaşoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na 'bürokratlara tehdit' tepkisi: Tıpkı PKK ve FETÖ'nün ağzıyla konuşuyor
OYNAT 00:41
Akbaşoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na 'bürokratlara tehdit' tepkisi: Tıpkı PKK ve FETÖ'nün ağzıyla konuşuyor
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabından yayımladığı videoyla devlet memurlarını hedef almasına AK Parti Grup Başkanvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, 'Gerginlik oluşturmak için, kaos oluşturmak için siyasi cinayetlerden bahseden Kılıçdaroğlu, şimdi de devletimizin memurlarını tehdit ediyor. Paralel bir devlet yapılanması ağzıyla, tıpkı PKK'nın ve FETÖ'nün ağzıyla konuşuyor. Biden'ın kendisine vermiş olduğu görevi ifa etmek için konuşuyor' diyerek tepki gösterdi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.