Gündem Çanakkale Köprüsüne laf eden CHPnin yönettiği Antalya Belediyesinin son icraatı alay konusu oldu

Çanakkale Köprüsü'ne laf eden CHP'nin yönettiği Antalya Belediyesi'nin son icraatı alay konusu oldu

Dün hizmete açılan ve Türkiye'nin yeni simgesi olan dünyanın en uzun orta açıklıklı projesi 1915 Çanakkale Köprüsü'nü eleştiren muhalefet, yine alay konusu oldu. Heykel yapmaktan başka hizmeti olamayan CHP'nin yönetimindeki Antalya Büyükşehir Belediyesi, Serik ilçesindeki 1975 yılında yapılan köprünün vatandaşların can güvenliği için yenilendiğini duyurdu. Belediyenin sosyal medya hesabından paylaşılan köprünün fotoğrafları mizahşörleri harekete geçirdi. Bazı kullanıcılar, "İki kule aralığı Antalya plakasını temsilen 7 metre", "Serik'in gerdanlığı", "Bir hafta ücretsiz" yorumlarını yaptı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Çanakkale Köprüsüne laf eden CHPnin yönettiği Antalya Belediyesinin son icraatı alay konusu oldu
Serik ilçesindeki 1975 yılında yapılan köprünün yenilenmesi sosyal medyada alay konusu oldu.

Antalya'nın Serik ilçesinde belediye tarafından yenileme çalışması yapıldı. 1975 yılında inşaa edildiği belirtilen bir köprü için inşaat başlatıldı. Yaklaşık 50 yıllık olan köprünün fiziki ömrünün tamamlandığı, Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından duyuruldu.

KÖPRÜ İNŞAA ETTİLER

Köprüyle ilgili Büyükşehir'in yürüttüğü yenileme çalışmasında sona gelindi. Köprünün bitmiş hali, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin resmi Twitter hesabından yayınlandı.

"VATANDAŞLARIMIZIN CAN GÜVENLİĞİ İÇİN YENİLEDİK

Yayınlanan Tweet'te, "Serik'te yapımı 1975 yılına dayanan ve fiziki ömrünü tamamlamış olan yaklaşık 50 yıllık köprüyü vatandaşlarımızın can güvenliğini korumak amacıyla yeniledik." ifadeleri kullanıldı.

MİZAHŞÖRLER KIRDI GEÇİRDİ

Heykel yapmaktan başka hizmeti olamayan CHP'nin yönetimindeki belediyenin sosyal medya hesabından paylaştığı köprü fotoğrafları alay konusu oldu. Bazı kullanıcılar, "İki kule aralığı Antalya plakasını temsilen 7 metre", "Serik'in gerdanlığı", "Bir hafta ücretsiz" yorumlarını yaptı.

İŞTE O YORUMLARDAN BAZILARI:

Halk TV'de akla ziyan yorum: Atatürk'ü anmamak için köprü yaptılar
GÜNDEM
Halk TV'de akla ziyan yorum: Atatürk'ü anmamak için köprü yaptılar

Çanakkale'ye yeni anıt: 1915 Çanakkale Köprüsü Çanakkale Zaferi’nin 107. yıldönümünde açıldı
GÜNDEM
Çanakkale'ye yeni anıt: 1915 Çanakkale Köprüsü Çanakkale Zaferi’nin 107. yıldönümünde açıldı

1915 Çanakkale Köprüsü’nde araç geçişleri başladı
FOTOĞRAF 6
Title
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi 107. Yıl dönümünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından dün açılışı gerçekleştirilen 1915 Çanakkale Köprüsü’nde araç geçişleri başladı.
Title
Köprüde bir hafta boyunca geçişler ücretsiz olacak. Otomobiller için geçiş bir hafta sonra 200 lira olacak.<br>Hem tarih hem de simgelerin köprüsü olan 1915 Çanakkale Köprüsü bölgeye büyük oranda katma değer sağlayacak.
Title
Title
Title
Title
1915 Çanakkale Köprüsü’nde araç geçişleri başladı
Dünyanın en büyük orta açıklıklı köprüsü unvanına sahip olan 1915 Çanakkale Köprüsü'nde araç geçişleri başladı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.