Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem CHPli Esenyurt Belediyesinde bir kişiye 4 ayrı müdürlük görevi

CHP’li Esenyurt Belediyesi’nde bir kişiye 4 ayrı müdürlük görevi

CHP’li Esenyurt Belediyesi’nde Mustafa Karatay’a, 4 farklı müdürlük görevi verildi. Karatay, aynı anda Basın ve Yayın Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Özel Kalem Müdürlüğü görevlerini yürütüyor. Yine aynı belediyede, Günnur Yıldırım isimli çalışan da Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü olmak üzere 2 farklı makamda görev yürütüyor.

Haber Merkezi Yeni Şafak
CHP’li Esenyurt Belediyesi’nde bir kişiye 4 ayrı müdürlük görevi
Esenyurt Belediyesi

CHP’li belediyelerde yaşanan ‘akraba kadrolaşması’ ve tek bir kişinin birçok farklı makamda görevlendirilmesi olaylarına bir yenisi eklendi.

CHP’li Esenyurt Belediyesi’nde, Mustafa Karatay isimli çalışan, 4 farklı makamda müdürlüğe getirildi. Karatay, belediyenin Basın ve Yayın Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü ile Özel Kalem Müdürlüğü görevlerini aynı anda yürütüyor.

Belediyenin Sağlık İşleri Müdürlüğü ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü görevlerini de tek bir kişi yürütüyor. İki makamın başında da Günnur Yıldırım bulunuyor.

Benzer durumlar yakın zaman önce Aydın'ın Efeler Belediyesi'nde ve Denizli'de CHP'li Merkezefendi Belediyesi'nde yaşanmıştı. Efeler’de ve Merkezefendi’de bir kişinin 3 farklı müdürlük görevi yürüttüğü medyaya yansımıştı.

CHP'li belediyede bir kişi 3 ayrı göreve 'müdür' olarak atandı
GÜNDEM
CHP'li belediyede bir kişi 3 ayrı göreve 'müdür' olarak atandı

Eş-dost akraba belediyesi
GÜNDEM
Eş-dost akraba belediyesi

CHP'li Torun: İktidar olursak liyakate bakacağız CHP'liler tabi ki öncelikli
OYNAT 01:36
CHP'li Torun: İktidar olursak liyakate bakacağız CHP'liler tabi ki öncelikli
CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun Halk TV'de katıldığı programda, kendisine yöneltilen “Eğer iktidara gelirseniz liyakate bakacak mısınız? Kadrolaşacak mısınız? Partililer kadro isteyecektir” sorusuna cevap verdi. Torun bu soruya “Tabi ki liyakate bakacağız. Ancak öncelik partililerimizin olacaktır” ifadeleriyle cevap verdi.

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.