Gündem CHPli eski vekillerden Deniz Baykala ziyaret Partideki gelişmelerden rahatsızız

CHP'li eski vekillerden Deniz Baykal’a ziyaret: Partideki gelişmelerden rahatsızız

Eski CHP Milletvekilleri Metin Lütfi Baydar ve Mevlüt Dudu, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ı evinde ziyaret etti. Görüşme sonrası eski vekiller, "CHP üyesi olarak partideki son dönemdeki bazı gelişmelerden rahatsızız. Bunları dile getiriyoruz" açıklaması yaptı.

Haber Merkezi AA
CHPli eski vekillerden Deniz Baykal’a ziyaret: Partideki gelişmelerden rahatsızız
Metin Lütfi Baydar ve Mevlüt Dudu

Eski CHP Milletvekilleri Metin Lütfi Baydar ve Mevlüt Dudu, eski CHP Genel Başkanları Murat Karayalçın ve Hikmet Çetin'in ardından Deniz Baykal'la da bir araya geldi.

Deniz Baykal
Deniz Baykal

"Genel başkanların görüşmesi sonrası hareketlilik olacak"

Ziyaretlere ilişkin konuşan Baydar, "Önceki dönem genel başkanları ziyaret ettik. Neler yapılabileceği konusunda hem onların görüşlerini dinledik hem bizim bazı önerilerimiz oldu, onları tartıştık. Sanırım genel başkanlar kendi aralarında bir telefon trafiği yapacaklar, telefon trafiğine göre de bir hareketlilik olacak diye düşünüyoruz" dedi.

CHP'de İnce istifaları: Sırada 2 şehir var
GÜNDEM
CHP'de İnce istifaları: Sırada 2 şehir var

"Partideki bazı gelişmelerden rahatsızız"

Metin Lütfi Baydar, Muharrem İnce ile bir temaslarının olup olmadığı sorusuna, "Şu anda bizler de Muharrem Bey de CHP üyesiyiz. CHP üyesi olarak partideki son dönemdeki bazı gelişmelerden rahatsızız. Bunları dile getiriyoruz" yanıtını verdi.

Muharrem İnce CHP’den ne kadar oy koparıyor: İşte anket sonuçları
GÜNDEM
Muharrem İnce CHP’den ne kadar oy koparıyor: İşte anket sonuçları

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşüp görüşmeyeceği sorusu üzerine de Baydar, "Genel başkanların kendi aralarındaki değerlendirmelerinden sonra buna yönelik bizlere bir görev düştüğü takdirde herkesle görüşürüz" şeklinde konuştu.

CHP'li Şahin Mengü: Ana muhalefeti kaybedebiliriz
GÜNDEM
CHP'li Şahin Mengü: Ana muhalefeti kaybedebiliriz

Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.