Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğan Muhalefet belediyeleri bile yönetemiyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Muhalefet belediyeleri bile yönetemiyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhalefet partilerinin yönetimindeki belediyelerde yaşanan sorunlara dikkat çekti. Muhalefet partilerinin ellerinin altındaki belediyeleri bile yönetemediğini söyleyen Erdoğan, "Hiçbir işi doğru düzgün yapamıyorlar. En temel hizmetleri bile yerine getiremiyorlar. Beceriksizlikle muhatabız" dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Muhalefet belediyeleri bile yönetemiyor
​Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mersin Atatürk Kültür Merkezi'nde, AK Parti Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı'na katıldı.

"BELEDİYEYİ YÖNETEMİYORLAR"

Erdoğan, konuşmasında muhalefet partilerinin en temel belediyecilik hizmetlerini bile yerine getirmekten aciz olduğunu söyleyerek "Muhalefetin ellerinin altındaki belediyeleri bile yönetemediğine şahit oluyoruz. Hiçbir işi doğru düzgün yapamıyorlar. En temel hizmetleri bile yerine getiremiyorlar. Artık illerde sular akmıyor. Beceriksizlikle muhatabız" dedi.

"BİZ İŞİMİZE BAKIYORUZ"

Tüm engelleme girişimlerine rağmen üretmekten ve hizmet etmekten geri dönmediklerini ifade eden Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: Muhalefetin gündeminde engellemek ve takoz olmak var. Türkiye'yi eski karanlık günlerine geri döndürmek var. Muhalefeti kayıkçı kavgalarıyla baş başa bırakıp biz işimize bakıyoruz.

"Z KUŞAĞI BURADA"

Birileri diyor ki 'Z Kuşağı muhalefetin yanında.' (Konuşma yaptığı salonu göstererek) Burada burada. Gençlerimizin gözlerindeki umudu hiçbir koltuğa değişmeyiz. Muhalefetin içindeki siyasi tükenmişlik bize referans olmaz. Bizim ölçümüz kadim değerlerimizdir.

"GÜVEN TAZELEYECEĞİZ"

2023 seçimleri milletimiz ve ülkemiz açısında tarihi bir önemde olacaktır. Cumhuriyetimizin 100'üncü yılını kutlayacağımız 2023 yılında inşallah seçimlerimizi de gerçekleştireceğiz. AK Parti ve Cumhur İttifakı olarak sandıkta yeniden güven tazeleyerek millete hizmet yolculuğumuzu devam ettirmek istiyoruz.

CHP'li belediyeye isyan: Vatandaş su almak için sokağa döküldü
FOTOĞRAF 6
Title
Tekirdağ Büyükşehir Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğünce, su kesintisi bildirimi uzayınca evde su bulamayan vatandaşlar, ellerinde bidon, kova ve mataralarla sokağa döküldü.
Title
Tanker önünde su kuyruğu oluşturan kadın, erkek, çoluk çocuk ve çok sayıda vatandaşın görüntüleri Türkiye'de 2000 yılı öncesini hatırlattı.
Title
Çorlu Belediyesi yetkilileri Reşadiye Mahallesi'nde tankerlerle su dağıtması ilkel metoda dönerek ilginç görüntüler oluşturdu.
Title
Tankerden su almak için ellerindeki bidonlarla bekleyen vatandaşlar bir süre sonra çileden çıktı.
Title
Sıra bekleyen vatandaşlar, 3 gündür sular kesik. Neden kaynaklandığını bilmiyoruz. Kimse bir açıklama yapmıyor. 3 gündür sular kesik. Su doldurmaya çalışıyoruz. Rezillik bunlar rezillik. Arıyoruz açmıyorlar. Suyumuz gelsin artık dedi.
Title
CHP'li belediyeye isyan: Vatandaş su almak için sokağa döküldü
Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yaşanan üç günlük su kesintisi vatandaşları çileden çıkardı. Su sırasında CHP'li belediyeye isyan eden vatandaş, "Kimse bir açıklama yapmıyor. Su doldurmaya çalışıyoruz. Rezillik bunlar rezillik." dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.