Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğandan İBB Beyaz Masaya tebrik

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İBB Beyaz Masa'ya tebrik

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İBB Beyaz Masa'ya tebrik

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İBB Beyaz Masa'nın kuruluşunun 25. yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı videoyu resmi Twitter hesabından paylaştı. Erdoğan, "25 yıl önce İstanbulluların her türlü sorununa en hızlı şekilde çözüm üretebilmek için temellerini attığımız ve bugün milletimize hizmetin, gönül belediyeciliğinin en iyi örneklerinden biri olan İBB Beyaz Masa'nın kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum" dedi.

Haber Merkezi AA
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İBB Beyaz Masa'nın kuruluşunun 25. yıl dönümü dolayısıyla yayınladığı videoyu resmi Twitter hesabından paylaştı.

Erdoğan, videonun da yer aldığı paylaşımında, "25 yıl önce İstanbulluların her türlü sorununa en hızlı şekilde çözüm üretebilmek için temellerini attığımız ve bugün milletimize hizmetin, gönül belediyeciliğinin en iyi örneklerinden biri olan İBB Beyaz Masa'nın kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum." ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İBB Beyaz Masa'ya videolu kutlama
OYNAT 01:41
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İBB Beyaz Masa'ya videolu kutlama
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 25 yıl önce temellerini attığı İBB Beyaz Masa'nın kuruluş yıl dönümünü kutladı. Kuruluş yıl dönümüne özel hazırlanan videoyu paylaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, '25 yıl önce İstanbulluların her türlü sorununa en hızlı şekilde çözüm üretebilmek için temellerini attığımız ve bugün milletimize hizmetin, gönül belediyeciliğinin en iyi örneklerinden biri olan İBB Beyaz Masa'nın kuruluş yıl dönümünü tebrik ediyorum' dedi.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.