Ramazan özel sayfa
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
Gündem Cumhurbaşkanı Erdoğanın baş döndüren 24 saati

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın baş döndüren 24 saati

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan son 24 saatte ilk olarak Vahdettin Köşkü'nde Voleybol Federasyonu heyetini kabul etti. Daha sonra çiftçi temsilcileri ile görüşen Erdoğan, son olarak Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile görüşüp ortak basın toplantısı düzenledi. Cumhurbaşkanının son 24 saatteki yoğunluğu sosyal medyada da gündem oldu. Kullanıcılar, "Gayretine Şahidiz Erdoğan" başlıklı tweetler ile Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek verdi.

Haber Merkezi Diğer
Cumhurbaşkanı Erdoğanın baş döndüren 24 saati
Arşiv

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son 24 saatteki trafiği adeta baş döndürdü.

Son 24 saatte baş döndüren yoğunluk

Dün gün içerisinde Beykoz Cam ve Billur Müzesi Açılış Töreni'ne katılan ve Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile görüşen Erdoğan, akşam saatlerinde Vahdettin Köşkü'nde Voleybol Federasyonu heyetini kabul etmiş, heyette bulunan Voleybol Takımı Baş Antrenörü Nedim Özbey İspanya'da geçirdiği rahatsızlığın ardından Erdoğan'ın talimatıyla ambulans uçakla Türkiye'ye getirilip tedavi edildikten sonra sağlığına kavuşmuştu.

Minibüsçülerle sohbet

Erdoğan bugün öğle saatlerinde Kısıklı'daki konutundan Huber Köşkü'ne geçerken yol güzergahında bulunan minibüsçüler ile sohbet de etti.

Çiftçiye müjde

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) dolayısıyla zor günler yaşayan çiftçinin elindeki patates, soğan ve çeltikleri Toprak Mahsulleri Ofisi aracılığıyla satın alınıp vatandaşa ücretsiz dağıtılacağı müjdesini de veren Erdoğan'a, zor günler yaşayan çiftçiler de teşekkür etti.

Kapanış Ukrayna ile temaslar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yoğun programında Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy ile Huber Köşkü'nde görüşme de vardı.

Görüşmenin ardından düzenlenen basın toplantısı ile yapılan ikili anlaşmalarda imzalandı.

Erdoğan sosyal medyada gündem oldu: Gayretine şahidiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yoğun iş temposu ve son 24 saatteki yoğunluğu da dikkati çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yoğun politika gündeminin arasındaki bu görüşmeleri ve çiftçilere verdiği söz konusu müjde sonrası sosyal medyada, "Gayretine şahidiz Erdoğan" hashtagi gündem oldu.

Twitter'da #GayretineŞahidizErdoğan hashtagine kısa süre içinde 175 binden fazla tweet atıldı.

Patates üreticilerinden Erdoğan’a teşekkür videoları: Hem derdimize hem fakir fukaraya derman oldu
OYNAT 01:48
Patates üreticilerinden Erdoğan’a teşekkür videoları: Hem derdimize hem fakir fukaraya derman oldu
Çok sayıda patates üreticisi, elde kalan patateslerin TMO tarafından satın alınıp ihtiyaç sahiplerine dağıtılması talimatı veren Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür videoları çekerek sosyal medyada yayınladı. #GayretineŞahidizErdoğan etiketi ile birlikte yapılan paylaşımlar Twitter'da gündem oldu. Patates depolarından video yayınlayan üreticilerden biri, 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'dan Allah razı olsun. Cumhurbaşkanımız hem çiftçinin derdine derman oldu hem de buradan gidecek patatesleri dağıtarak fakir fukaraya derman oldu. Allah başımızdan eksik etmesin' ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjdesi çiftçiyi sevindirdi
EKONOMİ
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjdesi çiftçiyi sevindirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kırım'ın ilhakını tanımıyoruz
GÜNDEM
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kırım'ın ilhakını tanımıyoruz
Abone Ol Google News

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.