Gündem Eyüpsultanda üst geçidin altında kalmaktan son anda kurtulan otobüsün yolcusu İki saniyeyle kurtardık

Eyüpsultan'da üst geçidin altında kalmaktan son anda kurtulan otobüsün yolcusu konuştu

Eyüpsultan'da üst geçidin altında kalmaktan son anda kurtulan otobüsün yolcusu: İki saniyeyle kurtardık

İstanbul Eyüpsultan'da üst geçit çöktü. TEM Bağlantı Yolu Kağıthane istikameti kapandı. Bu sırada yoldan geçen bir otobüs çöken üst geçidin altında kalmaktan son anda kurtuldu. Otobüs şoförü, "Deprem gibi oldu." derken, otobüsteki yolculardan biri, "İki saniye daha ileri gitmiş olsak üzerimize düşüyordu. 2 saniyeyle kurtardık" diye konuştu.

Haber Merkezi DHA
Eyüpsultan'da sabah saatlerinde üst geçit çöktü.
Eyüpsultan'da sabah saatlerinde üst geçit çöktü.

Eyüpsultan'da sabah saatlerinde üst geçit çöktü. Bu sırada yoldan geçen otobüs çöken üst geçidin altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Otobüs çöken üst geçidin altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Eyüpsultan'da Hasdal-Kemerburgaz yolunda üst geçit çöktü
GÜNDEM
Eyüpsultan'da Hasdal-Kemerburgaz yolunda üst geçit çöktü

"İki saniye ile kurtulduk"

  • Üst geçidin altında kalmaktan son anda kutulan otobüs şoförü, "Deprem gibi oldu" derken, otobüsteki yolculardan biri, "İki saniye daha ileri gitmiş olsak üzerimize düşüyordu. 2 saniyeyle kurtardık" diye konuştu.

Eyüpsultan'da sabah saatlerinde üst geçit çöktü.

Çökme nedeniyle TEM Bağlantı Yolu Kağıthane istikameti yolu kapandı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Polis ekipleri çökmenin olduğu yolu şerit çekerek kapattı. Çökme nedeniyle yolda uzun araç kuyrukları oldu.

Üst geçidin altında kalmaktan son anda kurtulan otobüsün yolcusu: İki saniyeyle kurtardık
FOTOĞRAF 8
Title
Eyüpsultan'da sabah saatlerinde üst geçit çöktü.
Title
Bu sırada yoldan geçen otobüs çöken üst geçidin altında kalmaktan son anda kurtuldu.
Title
Üst geçidin altında kalmaktan son anda kutulan otobüs şoförü, Deprem gibi oldu derken, otobüsteki yolculardan biri, İki saniye daha ileri gitmiş olsak üzerimize düşüyordu. 2 saniyeyle kurtardık. diye konuştu.
Title
Çökme nedeniyle TEM Bağlantı Yolu Kağıthane istikameti yolu kapandı.
Title
İhbar üzerine olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. Polis ekipleri çökmenin olduğu yolu şerit çekerek kapattı.
Title
Çökme nedeniyle yolda uzun araç kuyrukları oldu. Ekiplerin olay yerindeki çalışmaları devam ediyor.
Title
Title
Üst geçidin altında kalmaktan son anda kurtulan otobüsün yolcusu: İki saniyeyle kurtardık
İstanbul Eyüpsultan'da üst geçit çöktü. TEM Bağlantı Yolu Kağıthane istikameti kapandı. Bu sırada yoldan geçen bir otobüs çöken üst geçidin altında kalmaktan son anda kurtuldu. Otobüs şoförü, "Deprem gibi oldu" derken, otobüsteki yolculardan biri, "2 saniye daha ileri gitmiş olsak üzerimize düşüyordu. 2 saniyeyle kurtardık" diye konuştu.


Abone Ol Google News
En güzel ve anlamlı cuma mesajları
Gündem

En güzel ve anlamlı cuma mesajları

En güzel, resimli cuma mesajları haberimizde. Müslümanlar için büyük bir öneme sahip mübarek cuma günlerinde vatandaşlar birbirlerine Cuma mesajı atarak aralarındaki bağı güçlendiriyor. Güncel, anlamlı, resimli güzel Cuma mesajları ve dualarını haberimizde bulabilirsiniz. Sizler için derlediğimiz SMS olarak gönderebileceğiniz, Facebook, Twitter, sosyal medyada paylaşabileceğiniz en güzel Cuma mesajları burada.
İstanbul'da cuma namazı saat kaçta?
Gündem

İstanbul'da cuma namazı saat kaçta?

İslam’ın 5 şartından birisi namaz kılmaktır. İslamiyette cuma namazı da ayrı bir öneme sahiptir. Müslümanlar için büyük bir öneme sahip bu mübarek günlerde vatandaşlar camileri dolduracak. Cuma namazına gidecek olanlar İstanbul'da cuma saat kaçta? sorusunun cevabını merak ediyor. Haberimizde İstanbul'da cuma namazı vakti ve ezan saatlerini bulabilirsiniz.
Yunanistan 10 yıl sonra Türk ordusunun karşısına çıkamaz hale gelecek
Dünya

Yunanistan 10 yıl sonra Türk ordusunun karşısına çıkamaz hale gelecek

Doğu Akdeniz'deki gerilimin ardından Yunanistan, dev bir silahlanma programı açıkladı. Savunma harcamalarına 10 milyar euro gibi bir bütçe ayıran Atina hükümeti, askerlik süresini de 9 aydan 12 aya çıkarmayı planlıyor. Yunan askeri makamları, Fransa'dan Rafael jetleri satın alarak ve deniz kuvvetlerindeki fırkateynleri yenileyerek Doğu Akdeniz'deki güç dengesinin yeniden sağlanacağı görüşünde. Peki gerçekten öyle mi? Türkiye'nin hem hava hem de deniz kuvvetleri içim devasa savunma sanayi projelerinin olduğunu hatırlatan Emekli Tuğgeneral Fahri Erenel, "Yunanistan 10 yıl sonra Türk ordusunun karşısına çıkamaz hale gelecek. Bugün Fransa'nın ittirmesi ile Yunanistan tabiri caizse buna cüret ediyor. Bundan en fazla komşu Yunanistan'dan zarar çıkacak" diye konuştu.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.