Gündem İstanbulda yağıştan dolayı trafikte yoğunluk yüzde 90a kadar çıktı

İstanbul’da yağıştan dolayı trafikte yoğunluk yüzde 90'a kadar çıktı

İstanbul'un bazı bölgelerinde devam eden yağış, yüksek kesimlerde karla karışık etkili oluyor. İstanbul’da beklenen yağışın ardından trafik yoğunluğu yüzde 90'a kadar çıktı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
İstanbul’da yağıştan dolayı trafikte yoğunluk yüzde 90a kadar çıktı
Arşiv

İstanbul'un bazı bölgelerinde devam eden yağış, yüksek kesimlerde karla karışık etkili oluyor.

Meteorolojinin, Marmara Bölgesi için yaptığı uyarılarının ardından kentte soğuk ve yağışlı hava etkini göstermeye başladı.

Trafik yoğunluğu yüzde 90

Öte yandan şiddetli yağmur beraberinde yoğun trafiği de getirdi. İBB trafik veri sistemine göre, trafik yoğunluğu saat 18.40 itibariyle yüzde 90'a ulaştı.

İstanbul'da kar yağışıyla birlikte trafik yüzde 90'a ulaştı
OYNAT 00:35
İstanbul'da kar yağışıyla birlikte trafik yüzde 90'a ulaştı
İstanbul'da akşam saatlerinde şiddetini arttıran kar yağışı nedeniyle trafik yoğunluğu yüzde 90'a ulaştı. Mega kentin yüksek kesimleri beyaza bürünürken, kar yağışı nedeniyle trafik durma noktasına geldi.

AFAD: Balkanlardan gelecek soğuk ve yağışlı hava tüm yurtta etkili olacak
GÜNDEM
AFAD: Balkanlardan gelecek soğuk ve yağışlı hava tüm yurtta etkili olacak

Trakya'da Balkanlar'dan gelen kar yağışı etkili oluyor: Kar kalınlığı 5 santimetreye ulaştı
FOTOĞRAF 16
Title
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarısının ardından Balkanlar üzerinden gelen kar yağışı ve soğuk hava, Trakya'da etkili olmaya başladı.
Title
Edirne'den Bulgaristan'a açılan Hamzabeyli Sınır Kapısı ile Lalapaşa'ya bağlı Hamzabeyli, Çallıdere, Küçünlü, Vaysal ve Kalkansöğüt köylerinde kar kalınlığı 5 santimetreyi geçti.
Title
Karayolları ekipleri, yollarda tuzlama ve küreme çalışması başlattı.
Title
Hamzabeyli köyünde karın yağmasını sevinçle karşıladıklarını söyleyen buğday üreticisi Mehmet Doğan, \"Beklediğimiz bir kar yağışıydı. Karın yağması ekili buğdayımıza çok iyi gelecek. Gübre gibi etkili olan kar, yer altı sularımızda çoğalmasına neden olacak. Bizim köyümüzde yer altı sularıyla tarlamızı suluyoruz\" dedi.
Title
ÇORLU'DA ZİNCİRLEME KAZA<br><br>Kar yağışı, Kırklareli ve Tekirdağ'ın yüksek kesimlerinde de etkili olmaya başladı. Tekirdağ'ın Çorlu, Çerkezköy, Saray ilçelerinde kar yağışı her geçen saat etkisi artırırken, araçların üzerleri de beyaza büründü.
Title
Kar nedeniyle görüş uzaklığının düştüğü TEM yolunun İstanbul yönü Çerkezköy gişeler mevkisinde, 6 aracın karıştığı zincirleme kaza meydana geldi.
Title
Kazada 2 kişi yaralanırken, araçlarda hasar oluştu. Yaralılar, ihbarla gelen sağlık ekiplerince Çorlu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kaza nedeniyle yol, kısa süre trafiğe kapandı; araçların kaldırılmasıyla tekrar ulaşıma açıldı.
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Trakya'da Balkanlar'dan gelen kar yağışı etkili oluyor: Kar kalınlığı 5 santimetreye ulaştı
Balkanlar üzerinden gelen kar yağışı, Trakya'yı etkisi altına almaya başladı. Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'ın yüksek kesimleri, beyaza büründü. Kar kalınlığı, Bulgaristan sınırındaki köylerde 5 santimetreyi geçti.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.