Gündem Bakan Karaismailoğlu İstanbuldaki tüm yollarımız trafiğe açılmıştır

Bakan Karaismailoğlu: İstanbul’daki tüm yollarımız trafiğe açılmıştır

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Kuzey Marmara Otoyolu ve TEM Otoyolu dahil olmak üzere İstanbul’da karayolları ağında kar yağışından dolayı kapalı bir yol bulunmamaktadır. Tüm yollarımız trafiğe açılmıştır." dedi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
İstanbulda yollarda son durum ne? TEM trafiğe açıldı mı? Kuzey Marmara Otoyolu trafiğe açıldı mı?
İstanbul'da karla mücadele sürüyor

İstanbul’da yollar açıldı mı, sorusu yanıt buldu. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kuzey Marmara Otoyolu ve TEM Otoyolu dahil olmak üzere İstanbul'da Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) ağında kar yağışından dolayı kapalı yol bulunmadığını bildirdi.

İSTANBUL'DA YOLLAR TRAFİĞE AÇILDI!

Bakan Karaismailoğlu, Twitter hesabından, İstanbul'da KGM ağındaki yolların son durumuna ilişkin bilgiler paylaşarak, şunları kaydetti:

"Kuzey Marmara Otoyolu ve TEM Otoyolu dahil olmak üzere İstanbul'da KGM ağında kar yağışından dolayı kapalı bir yol bulunmamaktadır. Tüm yollarımız trafiğe açılmıştır"

Bakan Karaismailoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve İstanbul Valisi Ali Yerlikaya ile birlikte Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü'nde karla mücadele çalışmalarına ilişkin açıklamalarda bulunmuştu.

İSTANBUL’A GİRİŞLER AÇILDI MI?

İstanbul'daki yolları açılması sonrası İstanbul Valisi Ali Yerlikaya Trakya ve Anadolu istikametlerinden araçların giriş kısıtlamasının kaldırıldığını duyurdu. Yerlikaya açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Değerli İstanbullular, Trakya ve Anadolu istikametlerinden İstanbul yönüne seyahat eden araçların, ilimize giriş kısıtlaması kaldırılmıştır."

Avcılar'da TEM gişelerinde bekleyenlere çorba ve sarma dağıtıldı
FOTOĞRAF 11
Title
Avcılar Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Bilal Yıldız, kurum görevlileri ile birlikte hazırlanan sıcak çorba ve sarmaların yanı sıra ekmek ve su şişelerini alarak yoğunluğun görüldüğü TEM Gişeleri'ne gitti.
Title
Yıldız ve görevliler uzun süreden bu yana yollarda bulunan sürücü ve yolculara çorba, ekmek, su ve sarma paketlerini dağıttı.
Title
Vakıf görevlileri dün gece de benzer çalışmayı yapmıştı.
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Avcılar'da TEM gişelerinde bekleyenlere çorba ve sarma dağıtıldı
Olumsuz hava koşulları nedeniyle TEM'in Avcılar Gişeleri'nde bekleyen veya yollarına ağır bir şekilde devam ederken saatlerce beklemek zorunda kalan 500 sürücü ve yolcuya çorba, ekmek, su ve sarma dağıtıldı.

Kavacık’ta kilometrelerce araç kuyruğu oluştu
FOTOĞRAF 6
Title
stanbul Valiliğinin kararı doğrultusunda polis ekiplerince köprü bağlantı yollarında kontrol noktaları oluşturuldu. Kavacık mevki’inde Fatih Sultan Mehmet Köprüsü istikametinde kontrol gerçekleştiren polis ekiplerinin, özel aracıyla trafiğe çıkanları Kavacık, Beykoz, Riva sapağına yönlendirmesi nedeniyle TEM Otoyolu’nda kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Oluşan araç kuyruğu drone ile havadan görüntülendi.
Title
Sürücülerden Ahmet Demir, “Bilmiyoruz ne olacağını, işe gideceğiz, yolların açılmasını bekliyoruz” dedi.
Title
Title
Title
Title
Kavacık’ta kilometrelerce araç kuyruğu oluştu
İstanbul Valiliğinin toplu taşıma ve görevli araçlar dışındaki özel araçların trafiğe çıkışının durdurulması kararının ardından, izni bulunmayan araçların köprülerden geçişlerine müsaade edilmeyince FSM Köprüsü istikametinde kilometrelerce uzun araç kuyruğu oluştu. Oluşan uzun araç kuyruğu havadan görüntülendi.

TEM İSTOÇ mevkiinde mahsur kalan yüzlerce araç havadan fotoğraflandı
FOTOĞRAF 6
Title
İstanbul'da dün akşam saatlerinde etkisini gösteren şiddetli kar yağışı ulaşımı olumsuz etkiledi.
Title
TEM İSTOÇ mevkiinde hareket eden yüzlerce araç ve yük taşıyan tırlar yolda mahsur kaldı.
Title
Kilometrelerce oluşan araç kuyruğu havadan görüntülendi.
Title
Yolların trafiğe kapanmasıyla bazı vatandaşlar geceyi araçlarında geçirmek zorunda kaldı.
Title
Evlerine ulaşmak için saatlerce yolun trafiğe açılmasını bekleyen vatandaşlar araçlarını yol kenarına park ederek yollarına yaya olarak devam etti.
Title
Buzlanma ve kar küreme araçlarının yetersiz kalmasıyla kapanan yollarda vatandaşlar beklemeye devam ediyor.
TEM İSTOÇ mevkiinde mahsur kalan yüzlerce araç havadan fotoğraflandı
İstanbul'da etkili olan kar yağışı yurdun dört bir tarafını olumsuz etkiledi. Kar yağışı ve buzlanma sebebiyle trafiğin durduğu noktalarda kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. İçlerinde insanların mahsur kaldığı yüzlerce araç havadan görüntülendi.İstanbul'da etkili olan kar yağışı ulaşım ağlarını olumsuz etkiledi.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.