Gündem MHPli Olcay Kılavuzdan çok sert Lütfü Türkkan tepkisi Uykularını kaçıracağız

MHP'li Olcay Kılavuz'dan çok sert Lütfü Türkkan tepkisi: Uykularını kaçıracağız

MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, şehit yakınına küfreden İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'a sert ifadelerle yüklendi. Türkkan'ın şehit annesinin uykularını kaçırdığını söyleyen Kılavuz, "Allah'a yemin olsun biz de Türkkan'ın uykularını kaçıracağız. Yaptığı şerefsizliğin bedelini ödeteceğiz" ifadesini kullandı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Yeni Şafak
MHPli Olcay Kılavuzdan çok sert Lütfü Türkkan tepkisi: Uykularını kaçıracağız
​MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz

MHP milletvekilleri, 'Adım Adım 2023 İl İl Anadolu' programı kapsamında geldikleri Şırnak'ta sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.

Burada konuşan MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, "HDP, Kürt kardeşlerimizin asla temsilcisi değildir. Bunu yürekten söylüyorum ama Kürt kardeşlerimiz bu bölgenin gerçek sahipleridir. Vatanın bekçileri, Kürt vatandaşlarımızdır" dedi.

'BİZ DE LÜTFÜ TÜRKKAN'IN UYKULARINI KAÇIRACAĞIZ'

Terörü ve destekçilerini lanetleyen Kılavuz, "HDP ancak ve ancak bebek katillerinin, insan azmanlarının, insanımızın kanını döken zalimlerin ve hainlerin yol arkadaşıdır. İYİ Parti milletvekili, sözde grup başkanvekili, şehitlerimizin analarının gözünü yaşarttı, uykularını kaçırttı. Canlarını acıttı. Allah'a yemin olsun, bu millete yemin olsun; biz de Lütfü Türkkan'ın uykularını kaçıracağız. Yaptığının bedelini ödeteceğiz. Çünkü şehitlerimiz, bizim namusumuzdur, onurumuzdur, başımızın tacıdır. Anaları anamızdır, bacıları bacımızdır. Emanetleri namusumuzdur. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" diye konuştu.

​MHP'li Kılavuz'dan çok sert Lütfü Türkkan tepkisi: Uykularını kaçıracağız
OYNAT 00:58
​MHP'li Kılavuz'dan çok sert Lütfü Türkkan tepkisi: Uykularını kaçıracağız
MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz, şehit yakınına küfreden İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'a sert ifadelerle yüklendi. Türkkan'ın şehit annesinin uykularını kaçırdığını söyleyen Kılavuz, 'Allah'a yemin olsun biz de Türkkan'ın uykularını kaçıracağız. Yaptığı şerefsizliğin bedelini ödeteceğiz' ifadesini kullandı.

Küfürbaz Lütfü Türkkan dolandırıcı çıktı
GÜNDEM
Küfürbaz Lütfü Türkkan dolandırıcı çıktı

Meclis'te 'Lütfü Türkkan' tartışması
GÜNDEM
Meclis'te 'Lütfü Türkkan' tartışması

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.