Gündem MSB 56 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı: 56 terörist etkisiz hale getirildi - Son dakika haberleri

MSB: 56 terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, yurt içinde ve Irak'ın kuzeyinde yürütülen operasyonlar kapsamında üç haftada 56 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. Ayrıca FETÖ ile mücadelenin kararlılıkla devam ettiği ve son 7 ay içinde bin 76 personelin açığa alındığı belirtildi.

Haber Merkezi AA
Terör örgütlerine yönelik operasyonlar hız kesmeden devam ediyor.
Terör örgütlerine yönelik operasyonlar hız kesmeden devam ediyor.

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, yurt içinde ve Irak’ın kuzeyinde yürütülen operasyonlar kapsamında üç haftada 56 teröristin etkisiz hale getirildiği belirtildi.

FETÖ ile mücadelenin kararlılıkla devam ettiği vurgulanan açıklamada, son 7 ay içinde bin 76 personelin açığa alındığı kaydedildi.

Saldırılara gerekli cevap verilmektedir

Açıklamada, "Tel Rıfat bölgesinden saldırılara unsurlarımız tarafından meşru müdafaa kapsamında gerekli cevap verilmektedir, verilmeye devam edilecektir" ifadelerine yer verildi.

Yeni askerlik sistemi

Yeni askerlik sistemine ilişkin, "İlk taslak kabine toplantısında Cumhurbaşkanımıza sunuldu, çalışmalarımız diğer kurumlarla koordineli devam ediyor" değerlendirmesinde bulunuldu.

Jandarma: Son 2 ayda 72 terörist öldürüldü
GÜNDEM
Jandarma: Son 2 ayda 72 terörist öldürüldü
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.