Gündem PKK iğrençliği Militan için kadınları doğuma zorluyor

PKK'lı kadın teröristlerin tecavüz ile yeni militan için doğuma zorlandığı ortaya çıktı

PKK iğrençliği: Militan için kadınları doğuma zorluyor

Yurt içinde ve sınır ötesinde yapılan operasyonlarla ağır darbeler alan terör örgütü PKK'ya katılım oranı neredeyse sıfırlanmak üzere. Operasyonlarda da büyük ölçüde öldürülen ya da yakalan teröristlerin ardından eksilen örgütün yeni militan bulmak için kadın teröristlere tecavüz ya da çarpık ilişkilerle çocuk doğurmaya zorladığı ortaya çıktı. Bu yolla doğan çocukları bir kampta büyütmeye başlayan örgütün iğrençliği kadın teröristlerin itirafı ile anlaşıldı.

Haber Merkezi Diğer
PKK'nın elebaşlarından Duran Kalkan ve kadın teröristler
PKK'nın elebaşlarından Duran Kalkan ve kadın teröristler

Güvenlik güçlerinin operasyonlarıyla köşeye sıkışan ve aldığı ağır darbelerle gün geçtikçe zayıflayan PKK/KCK, dağa çıkanların azalması ve örgüt içerisinde çarpık ilişkilerin ortaya çıkmasıyla da militan temininde zorlanıyor.

ÇARPIK İLİŞKİLERLE DOĞUMA ZORLUYORLAR

Eli kanlı örgüt, terörist sayısını artırmak için yine ahlaksızca kadınları kullanıyor. Türkiye gazetesinde yer alan habere göre; PKK/KCK’ya katılımların azalması nedeniyle kadın militanların doğuma zorlandıkları 20 Kasım’da güvenlik güçlerine teslim olan S.D. adlı teröristin ifadesiyle gün yüzüne çıktı. S.D, Ağrı İl Jandarma Komutanlığında verdiği ifadesinde “Hâlen Suriye bölgesinde faaliyet gösteren R. adlı kadın terörist bana, katılımların artırılması için örgüt mensupları arasında cinsel ilişki yoluyla yeni doğumlara zorlandıklarını ve doğumların Irak’ın Mahmur bölgesinde gerçekleştirildiğini anlattı. R. bana, kampta kendisi gibi 10-15 teröristin olduğunu, bu şekilde doğan çocuklar ile annelerinin temasının örgüt yönetimi tarafından sonlandırıldığını ve anne örgüt mensuplarının başka faaliyet alanlarına sevk edildiğini söyledi” dedi.

Kandil tecavüz demek
GÜNDEM
Kandil tecavüz demek

PKK'lı teröristler Suriye'den kaçırdıkları çocuklara tecavüz ediyor
GÜNDEM
PKK'lı teröristler Suriye'den kaçırdıkları çocuklara tecavüz ediyor

PKK'nın iğrenç yüzü: Önce tecavüz ardından infaz
GÜNDEM
PKK'nın iğrenç yüzü: Önce tecavüz ardından infaz

İkisi de sapık!
GÜNDEM
İkisi de sapık!

Suriye’yi yok eden
korku iklimi
HAYAT
Suriye’yi yok eden korku iklimi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.