Gündem Sabiha Gökçende iki gün daha uçuşlar azaltılacak

Sabiha Gökçen'de iki gün daha uçuşlar azaltılacak

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan gerçekleştirilecek uçuşlarda iki gün daha azaltmaya gidileceği duyuruldu. Tüm yolculara uçuşları ile ilgili son durumu, ilgili havayolunun internet siteleri ve çağrı merkezlerinden takip etmesi tavsiye edildi.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi AA
Sabiha Gökçende iki gün daha uçuşlar azaltılacak
Arşiv

Meteorolojik Acil Durum Komitesinin (MADKOM) gerçekleştirdiği değerlendirme toplantısının ardından Havaalanı İşletme ve Havacılık Endüstrileri AŞ (HEAŞ), Sabiha Gökçen'deki uçuşlara ilişkin açıklamada bulundu.

ÇARŞAMBA VE PERŞEMBE GÜNLERİ AZALTMA YAPILACAK

  • Açıklamada, yurt genelinde ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda beklenen olumsuz meteorolojik koşullar nedeniyle Sabiha Gökçen uçuşlarında, 26 Ocak Çarşamba tüm gün için yüzde 15 oranında, 27 Ocak Perşembe 05.00-12.59 saatlerinde yüzde 10 oranında azaltma yapılacağı belirtildi.

Tüm yolcuların uçuşları ile ilgili son durumu, ilgili havayolunun internet siteleri ve çağrı merkezlerinden takip etmesi tavsiye edildi.

THY İstanbul Havalimanı'ndan yapacağı tüm uçuşları saat 00.00'a kadar durdurdu
EKONOMİ
THY İstanbul Havalimanı'ndan yapacağı tüm uçuşları saat 00.00'a kadar durdurdu

İstanbul Havalimanı’na 23 saat sonra ilk uçak indi
GÜNDEM
İstanbul Havalimanı’na 23 saat sonra ilk uçak indi

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.