Gündem Sefaköyde arıza yapan İETT otobüsünü vatandaş itti

Sefaköy'de arıza yapan İETT otobüsünü vatandaş itti

İstanbul'un Sefaköy semtinde İETT otobüsü henüz bilinmeyen bir nedenle arıza yaptı. Arızalanan otobüsü vatandaşlar iterken yoldan geçenler duruma tepki gösterdi. Öte yandan, aynı durum üç hafta önce de Sarıyer'de yaşanmıştı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi İHA Yeni Şafak
Sefaköyde arıza yapan İETT otobüsünü vatandaş itti
Sefaköy'de arıza yapan İETT otobüsü

Olay, dün akşam saatlerinde Küçükçekmece Sefaköy’de meydana geldi.

İETT otobüsü bilinmeyen bir nedenle arıza yaptı. Yolda kalan otobüs için vatandaşlar harekete geçti. Vatandaşlar akan trafikte otobüsü itti. Yaşanan o anlar cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Vatandaştan tepki: Halk taşıyor İBB'yi

Görüntülerde vatandaşların "Zavallı İBB... İBB taşımıyor, halk taşıyor İBB'yi" dediği duyuldu.

Sefaköy'de yolda kalan İETT otobüsünü vatandaşlar itti
OYNAT 00:42
Sefaköy'de yolda kalan İETT otobüsünü vatandaşlar itti
İstanbul Sefaköy'de İETT otobüsü bilinmeyen bir nedenle arıza yaptı. Arızalanan otobüsü vatandaşlar iterken yoldan geçenler 'İBB taşımıyor, halk taşıyor İBB'yi' diyerek tepkisini gösterdi. Yaşanan o anlar cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Üç hafta önce de aynı durum yaşanmıştı

Öte yandan üç hafta önce de aynı durum Sarıyer'de yaşanmıştı.

Sarıyer'de yolda arıza yapan İETT otobüsünün yolcular tarafından itilerek rampadan çıkarıldığı anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedilmişti.

Sarıyer'de arızalanan İETT otobüsünü yolcuların ittiği anlar kamerada
OYNAT 00:32
Sarıyer'de arızalanan İETT otobüsünü yolcuların ittiği anlar kamerada
Sarıyer'de yolda arıza yapan İETT otobüsünün yolcular tarafından itilerek rampadan çıkarıldığı anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

İçindeki yolcularla birlikte Zekeriyaköy'e doğru seyir halindeki İETT otobüsü rampaya gelince aniden arıza yaptı. Motoru çalışmaya devam ettiği halde rampadan çıkamayan otobüs için yolcular harekete geçti. Otobüsten inen yolcular hep birlikte İETT otobüsünü iterek rampadan çıkardı. O anlar bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerası ile kaydedildi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.