Gündem Sıra dışı otomobil ilanı 42 bin TLden satışa konulan pert araç alıcı buldu

Sıra dışı otomobil ilanı: 42 bin TL'den satışa konulan pert araç alıcı buldu

Geçtiğimiz günlerde bir online ilan ve alışveriş platformunda satışa konan pert araç ve istenen fiyat, şaşkınlık yaratmış ayrıca tepki toplamıştı. Hurda yığını araç için sahibi 42.500 TL istemişti. Söz konusu araç 20 bin liraya satıldı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi Diğer
Sıra dışı otomobil ilanı: 42 bin TLden satışa konulan pert araç alıcı buldu
2017 model aracın sel nedeniyle hurda yığınına döndüğü belirtildi.

Otomobil sektöründeki yüksek fiyatlar sıkça gündemde yer alıyor. Sıfır ve ikinci el araçlara fahiş fiyatlar uygulanırken, geçtiğimiz günlerde herkesi şaşkına çeviren bir ilan gündeme geldi.

42 BİN TL'DEN SATIŞA KOYDU

Bursa'da yaşayan Erkan Çidan, sel hasarlı demir yığınından oluşan 2017 model aracını tam 42 bin 500 liraya satmak istedi. Bunun üzerine söz konusu ilana peş peşe tepki yağdı.

20 BİN LİRAYA ALICI ÇIKTI

Erkan Çidan tepkiler üzerine ilanı kaldırsa da aracına alıcı bulabildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Çidan, "Kaç para yapar diye sembolik bir rakam yazdık. Bu arabanın yedek parça dahi olsa motoru 15-20 bin TL civarında. Baktım çok tepki var, telefonum susmadı ilanı kaldırdım. Ama araba 20 bin TL'ye satıldı" dedi.

Böyle iş ilanı görülmedi
GÜNDEM
Böyle iş ilanı görülmedi

Kebapçıdan ilginç ilan: Eli bıçak tutan okumak istemeyen çırak arıyor
GÜNDEM
Kebapçıdan ilginç ilan: Eli bıçak tutan okumak istemeyen çırak arıyor

45 yaşındaki Anadol için ilginç ilan
FOTOĞRAF 6
Title
Türk otomotiv tarihinde sarsılması güç bir yere sahip olan ve günümüzde bile hayranları bulunan Anadol otomobiller, koleksiyoncu ve otomobil tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında olmaya devam ediyor. Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bulunan 1975 yapımı Anadol A2 SL marka 45 yıllık araç, bugünlerde 70 bin liraya yeni sahibini arıyor.
Title
Aracın sahibi Şafak Cebeci kendisine ait sosyal medya hesabından aracının fotoğraflarına da yer vererek, \"Titizlikle restore edilip kritik detaylara sadık kalınarak toplanmıştır. 1975 modeldir ve o senenin tanıtım rengi olan turuncu ile dikkat çekicidir. 7 imam tarafından 7 gece nazar duası okunmuştur. Nazar duası araç ile birlikte verilecektir. Çalışmayan hiçbir aksamı yoktur. 4 düğün ve 12 nişanda görev almış olup, 6 sünnet düğünü görmüştür. Taban ve tavan döşemeleri, koltukları özenle seçilmiş kumaşlar ve ekipmanlar ile dikilmiştir. 07.03.2022 muayenelidir, detaylı bilgi edinmek isteyenler telefondan bizimle irtibat kurabilir. Bu ilan sadece meraklı, ilgilenen, gönül veren arkadaşlar için bu platformda paylaşılmıştır Garajımda benim de böyle bir Anadol olsun diyenler için kaçırılmaz fırsat. Şunu da ekliyeyim, düğün, nişan, film çekimleri için inanılmaz derecede talep oluyor. Günlük yevmiyeler de oldukça iyi. Ek iş yaparım diyenler için de oldukça iyi bir alternatif\" sözleri ile aracın ilanını paylaştı. Paylaşılan ilan kısa sürede ilgi gördü.
Title
Şafak Cebeci, kendisinin aracın üçüncü sahibi olduğunu ifade ederek, \"Özenle aracımızı topladık, restore ettik. Ben aracın üçüncü sahibiyim. Devamlı garajda yatmış bir araç. Bu araç yaklaşık 2 yıldır bende. Bütün parçalarını özenle seçerek ve orijinaline sadık kalarak güzel bir hale getirdik. Çok ilgi var araca. Yolda durdurup fotoğraf çekilmek isteyenler oluyor. Düğünde kullanmak isteyenler var. Nazar değmesin diye aracımıza nazar duası okuttuk. Bandırma'da bilinen bir araç bu\" dedi.
Title
\"Aracımı ancak benim gibi iyi bakacak birine satarım\"<br>​<br>​ Cebeci, aracın satılık olduğunu, fakat gerçekten kendi aracı gibi bakımını yapacak bir kişiye satacağını ifade ederek, \"Arabayı sadece gerçek değerini verene, ya da ona benim gibi iyi bakacak birine satabilirim. Çünkü ben onun hiçbir şeyini eksik bırakmıyorum. Aracıma ben bu vaziyetiyle 70 bin TL istiyorum. Aracın bir çok yeri orijinal olduğu için parça gerektirmiyor. Bandırma'da ve bir çok yerde ustaları var\" ifadelerini kullandı.
Title
Title
45 yaşındaki Anadol için ilginç ilan
Balıkesir Bandırma'da otomobil yedek parça işi yapan Şafak Cebeci, sahibi olduğu 1975 model Anadol marka aracını sosyal medya hesabından yazdığı ironik bir ilanla satışa çıkardı.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.