Gündem Ünlü dizinin çekildiği binada korkutan yangın

Ünlü dizinin çekildiği binada korkutan yangın

Balat semtinde, ünlü televizyon dizisi 'Çukur'un kahvehane çekimlerinin yapıldığı 2 katlı binada yangın çıktı.

Abone Ol Google News
Haber Merkezi DHA
Ünlü dizinin çekildiği binada korkutan yangın
Bina alevlere teslim oldu.

Fatih Balat'ta bulunan 2 katlı binada saat 16.00 sıralarında yangın çıktı. Çukur dizisinin kahvehane çekimlerinin de yapıldığı binayı kısa sürede alevler sardı. Mahallede bu sırada büyük panik yaşandı. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye yangına müdahale etti. Yangın yaklaşık 45 dakikalık çalışma sonucu söndürüldü. Yangının elektrik kontağından çıktığı öne sürülürken itfaiyenin soğutma çalışması yaptı.


Yaşananları anlatan mahalle sakini Özkan Kılıç, "Birden bire Çukur’un çekildiği kahvenin yukarısında çıktı. İtfaiyeler geldi. Müdahale ediyorlar. Kahve olarak kullanılıyordu. Yukarıda normal ev var. Kahvehane sahibi yaşıyordu" ifadelerini kullandı.

"Şalteri kaldırınca..."

Bir başka mahalle sakini ise, "Binanı sahibi Halit arkadaşımız elektriklerin gittiğini söyledi. Şalteri açtı. Şalteri kaldırınca bu sefer ev tutuşmaya başladı. Kendini dışarıya attı" şeklinde konuştu.

Ünlü dizinin çekildiği kahvehanede korkutan yangın
FOTOĞRAF 14
Title
Ayvansaray Esnaf Loncası Sokak’ta \"Çukur\" dizisinin de çekildiği kahvehanede yangın çıktı.
Title
Yangın kısa sürede büyüyerek iki katlı binayı sardı.
Title
Olay yerine çevre ilçelerden çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.
Title
Yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürülürken, bina tamamen küle döndü.
Title
Yaşananları anlatan mahalle sakini Özkan Kılıç, \"Birden bire Çukur’un çekildiği kahvenin yukarısında çıktı. İtfaiyeler geldi. Müdahale ediyorlar. Kahve olarak kullanılıyordu. Yukarıda normal ev var. Kahvehane sahibi yaşıyordu\" ifadelerini kullandı.
Title
Bir başka mahalle sakini ise, \"Binanı sahibi Halit arkadaşımız elektriklerin gittiğini söyledi. Şalteri açtı. Şalteri kaldırınca bu sefer ev tutuşmaya başladı. Kendini dışarıya attı\" şeklinde konuştu.
Title
Alevler drone ile görüntülendi.
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Title
Ünlü dizinin çekildiği kahvehanede korkutan yangın
Balat semtinde, ünlü televizyon dizisi 'Çukur'un kahvehane çekimlerinin yapıldığı kahvehanede yangın çıktı. Alevler itfaiye ekiplerinin çalışmasıyla söndürüldü. Alevler drone ile görüntülendi.

Mahalle sakini Özkan Kılıç, "Ne olduğunu anlamadık. Çukur dizisini çekildiği yerde yangın çıkmış. İtfaiyeler geldi. Şimdi müdahale ediyorlar. Çekimler bitmişti zaten. Anı olarak kullanılıyordu. Yukarıdan çıktığını söylüyorlar. Ev olarak kullanılıyordu yukarısı. Kahve sahibinin eviydi" dedi.

Hikmetullah Gündağ ise, "Kahve sahibi arkadaşımız elektrik gidince 'Şalteri kaldırsanıza' dedi. Şalteri kaldırınca evin tutuşmaya başladığını söyledi. Ev yanmaya başladı. Kendini dışarı attı. Mahsur kalan yoktu. Yangın yandaki birkaç binaya da sıçradı" dedi.


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.